Çift Yüzlü Kart Basıtıracağım

Başlatan ete, 27 Nisan 2015, 14:14:13

ete

Arkadaşlar,

Yaklaşık 150 mm x 125 mm ebadında ,çift yüzlü ve delik içi kaplamalı bir kart bastırmam gerekiyor 2 adet basılacak bu karttan.
Her nedense önceki bastırdığımız firma fiyat artırmış ve  bir kart için 200 TL istiyor. Bu nedenle bana uygun fiyatta kaliteli basacak bir firma tavsiye edebilecek varmıdır acaba?.

Ete

~ENES~

hocam..

kaliteli bişey olacaksa hiç şüphe yok BASKI DEVRE firmasıdır ama dediğiniz gibi pahalı basıyor .. orta kalite bişey isterseneiz metaş biraz daha uygun fiyata basıyor bunun yanında TEKNEL PCB var ve uygun olarak GÜLER PCB var bunlar BASKI DEVRE ye göre daha uygun baskı yapıyorlar .. ama size tavsiyem 2 adet çok az miktar olduğundan hepsi yaklaşık fiyatlar verecekler bu yuzden miktarı 20-30 civarı yaparsanız cok daha uyguna hatta 100 ve uzeri yaparsanız dahada uyguna gelecektir ... uygun fiyat bulamazsanız benim firma olarak çalıştığım yerle görüşüp fiyat konusunda yardımc olmaya çalışırım size ..

Enes
ALLAH'a teslim olmuş bir insan ! Ne sultan tanir , ne sadrazam !

ete

Miktarı şimdi artıramam. Çünki süreki değişiklik yapıyroum kartta. Yerine oturuncaya kadar böyle olacak.
Bu nedenle 2 adet çin bir fiyat alabilirsen sevinirim.

Ete

~ENES~

hocam devreyi özelden atın bana alayım fiyat ona göre bakarsınız siz olur mu ?

ete

~ENES~

hocam gelmedi mesajınız ben mesaj atınca ete sizi engelledi diyor :)

F®T

Ete hocam  dediğiniz ebatlarda fiyatlar nasıl uygunmu.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

ete

kudretuzuner

Merhaba,
Bir fiyat sorun isterseniz.Bir ay kadar önce 15x20 çift yüzlü delik içi kaplamasız 5 adedine 200 tl ödemiştim.
http://www.capitalpcb.com/iletisim.html
https://www.dropbox.com/s/fdsb23fp97arhke/ETE_PCB_foto.rar?dl=0

gogoce

Capital PCB sözünün eri bir insan değil . Elindeki acil işleri bitirmek için sizin 3-5 tanelik pcblerinizi dikkate almayacaktır . Ödemeyi peşin ister teslimatı 1 ay geciktirir . Ben ve sürekli pcb yapan bir arkadaşımla ayrı ayrı aynı problemleri yaşadığımız bir firmadır .
Ne ukalayı affederim nede yapılan haksızlığı ...
Ya sus adam sansınlar , yada adam gibi kouş ilham alsınlar

gogoce

hocam adetli siparişlerde ve kartlar üzerinde firma-şahıs ismi bulunmayacaksa ODAK PCB den yardım alabilirim . Hatta isterseniz dizgi işinde de yardımcı olabilirim

ete

gogoce,

Kartın üzerinde bir yazı var ama gerekirse silerim bana kart lazım.
Özel Mesaj ile yolluyorum kart dosyasını.

Ete

gogoce

hocam henüz gelen bişey olmadı gönderdiyseniz tekrar kontrol edin sanırım bir hata durumu var

Hocam şimdi farkettim maile gelmiş hemen dikkate alıyorum

F®T

Ömer isim olması neyi değiştiriyor.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.