GSM Modülleri hakkında.

Başlatan PayasLiqenc31, 07 Temmuz 2016, 23:01:16

PayasLiqenc31

GSM modülü ile bir proje yapmak istiyorum. Biraz araştırma yaptım fakat istediğim sonucu alamadım. Şimdi izlediğim videolarda adamlar bu devreler üzerinden başka telefonları arıyorlar. Ama benim merak ettiğim bu modülleri başka telefondan arayabilir miyiz ve otomatik cevap özellikleri var mı? Bilgisi olan lütfen bilgilendirsin beni. Şimdiden teşekkür ederim. Modül olarak SİMCOM SİM900 düşünüyorum.

argetek

bu modulleri baska telefondan arayabilirsişn ve  oto cevap ozelliği tabiki var  resimdeki urun henuzde sende yok anladıgım kadarı ile once  urununu sec  daha  sonra  USER GUİDE   ını oku orada tum ozellikleri ve  sample  yazılımlar  mevcut tur
Saygılarımla...

PayasLiqenc31

Alıntı yapılan: argetek - 08 Temmuz 2016, 13:55:43
bu modulleri baska telefondan arayabilirsişn ve  oto cevap ozelliği tabiki var  resimdeki urun henuzde sende yok anladıgım kadarı ile once  urununu sec  daha  sonra  USER GUİDE   ını oku orada tum ozellikleri ve  sample  yazılımlar  mevcut tur
4 gözle bir cevap bekliyordum o da şuan ilk ve tek olarak sizden. Teşekkür ederim.

gogoce

bu modülü cep telefonunun tuşsuz olan versiyonu gibi düşünebilirsin. Cep telefonunda her tuşa basmanı veya her işlemi bunda rs232 aracılığı ile komut olarak vereceksin .
Ne ukalayı affederim nede yapılan haksızlığı ...
Ya sus adam sansınlar , yada adam gibi kouş ilham alsınlar

argetek

Alıntı yapılan: PayasLiqenc31 - 08 Temmuz 2016, 19:31:32
4 gözle bir cevap bekliyordum o da şuan ilk ve tek olarak sizden. Teşekkür ederim.

hic onemlı degıl kolay gelsin
Saygılarımla...

PayasLiqenc31