Kesmeden çıkmıyor.

Başlatan elektro77, 16 Aralık 2016, 00:25:11

elektro77

"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

Hattuşa

elektro77

"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

Hattuşa

18f4520 nin 8 mhz de fuse config ayarı

Device 18F4520
Config_Start
   OSC = HS ; HS oscillator
   FCMEN = OFF ; Fail-Safe Clock Monitor disabled
   IESO = OFF ; Oscillator Switchover mode disabled
   PWRT = OFF ; PWRT disabled
   BOREN = OFF ; Brown-out Reset disabled in hardware and software
   WDT = OFF ; WDT disabled (control is placed on the SWDTEN bit)
   MCLRE = On ; MCLR pin enabled; RE3 input pin disabled
   LPT1OSC = OFF ; Timer1 configured for higher power operation
   PBADEN = OFF ; PORTB<4:0> pins are configured as digital I/O on Reset
   STVREN = OFF ; Stack full/underflow will not cause Reset
   LVP = OFF ; Single-Supply ICSP disabled
   XINST = OFF ; Instruction set extension and Indexed Addressing mode disabled (Legacy mode)
   Debug =OFF ; Background debugger enabled, RB6 and RB7 are dedicated to In-Circuit Debug
Config_End
Xtal 8

elektro77

18F4520 İLE SON HALİ
Sayın pro tr BILGI verisini işleyemedim. bi bakarmısınız.
Teşekkür ederim.

Hattuşa

Alıntı yapılan: elektro77 - 18 Aralık 2016, 18:09:52
18F4520 İLE SON HALİ
Sayın pro tr BILGI verisini işleyemedim. bi bakarmısınız.
Teşekkür ederim.

bilgi verisini işleyemedim derken? isisde normal çalışıyor yani 628a nın üst butona basınca 4520 deki led yanıyor porta.1 1 oluyor ortadaki butona basınca da sönüyor kod bu şekilde yazılmış çalışması normal

elektro77

Benim proteusda da sorun oluştu galiba. Protona alışkın değil ya :)
Bana 8.3 ü Upload edebilir misiniz. Çok oldum biliyorum ama. Kusura bakmayın lütfen.

Hattuşa

Alıntı yapılan: elektro77 - 18 Aralık 2016, 21:33:32
Benim proteusda da sorun oluştu galiba. Protona alışkın değil ya :)
Bana 8.3 ü Upload edebilir misiniz. Çok oldum biliyorum ama. Kusura bakmayın lütfen.

slm usta:
istediğiniz proteus 8.3 SPI dosyası ekte yalnız kurarken eski proteusunuzu tamamen kaldırıp, pc deki tüm bilgilerini silip kurabilirsiniz bunu

http://s3.dosya.tc/server9/7ag2sf/Proteus_8.3_SP2_san.rar.html

elektro77

PRO_TR HOCAM
font yapamıyorum yahu.
Müsait olduğunda Bana en iri ve kalınından  128x64 piksel birkaç tane çalışan font yapabilirmisin.
Yakışıklı bişeyler olsun hemşerim.