appinvertör-2 androıd ile bluetooth pıc kontrolü

Başlatan mesut25, 06 Mart 2017, 20:29:51

mesut25

merhaba arkadaşlar appinvertör 2 ile androıd tabanlı bluetooth kontrollü basıt bir pıc uygulaması yapıcaz ileriye dogru pc, wep , kontroolu uygulamar olacak  başlangıç olarak basıt ama işin temeli olan bir uygulama başlıyorum

resim 1 uygulamamızın ön yüzü var  resim 2 de ise androıd kodları barındırıyor gerekli dosyaları paylaşıyorum baskı devresini yapmak isteyen olursa pcb dosyasını atarım

androıd tarafında uygulama çok basıt ama pıc tarafında ise ETE hocamızın yardımları ile gerçekleştirilmiştir ............

bu uygulamanın başlama amacı sadece pıc daha kullanışlı akıllı pıc yapmak :) pıc i bir iskelet gibi kulanıp bütün işin androıd e bırakmak böyle belkide daha basit ve kulanışlı devreler yapılabılır diye düşünüyorum aklımda olan pıc in  tüm özelliklerini barındıran kodlar yazıp androıd  tarafından ise bu özellikleri çagırıp kullanmak  bu mümkün mü ? bilmiyorum...

androıd de aslında pek anlatılacak bir mevzu yok proje dosyasını attım  basit  önemli olan nasıl geliştirilebiliri  düşünmek ..........

bilgimin yettigi kadar yardımcı olmaya çalışırım