pic basic hatası

Başlatan cagiris, 11 Mayıs 2017, 10:54:22

cagiris

s.a arkadaşlar pic basic pro indirdim kurdum ama derleme kısmına geldiğinde
error in parameter   diye hata veriyor netten araştırdım ama bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

ete

Parametre hatası veriyor. Programda hata olma olasılığı çok büyük. Buraya koymazsanız ayrıca hatayı gösteren ekran alıntısını koymazsanız bir önerde bulunamayız.

ete

cagiris

buna bi bakar mısınız hocam ?

ete

Başlıkta PicBasic Pro indirdim yazıyor ama bu IDE Proton'a ait. Sen ne yaptığının farkındamısın?
Ne indirdn ne kurdun bir daha bak istersen. Zaten indirdiğin şey dongle istiyordongle denilen şeyde USB soketine takılan o programa anahtar grevi yapılan bir alet. Orjial rogramları ancak bu şekilde çalıştırabiliyorsun.
Kısaca satın almadan orjinal program kullanmaya çalışıyorsunve dongle (USB KEY) olmadan çalışması mümkün değil.

Ete

cagiris

hocam ilk önce pic basic kurdum öyle bir sorun oldu sonra gittim netten biraz araştırınca buna baktım her iksinde de ayrı ayrı sorun da kaldım

ete

ilişikteki dosyada yer alan linki dene
Ete

cagiris

ete

neyi nasıl derliyorsun?
Program nedir makinan kaç bit çalışıyor. Bu sitedeki Önemli bilgiler başlığını okudunmu?
Ete

cagiris

gönderdiğiniz linktekini tekrardan kurdum win 10 64 bit  hayır daha kısmet olmadı hocam ama bakıyorum sagolun ilginizden ötürü