Proteus 7.10 çizimi 7.7 açabilmesi için çevirme

Başlatan TA5AAT, 19 Ocak 2018, 17:53:34

TA5AAT

Sevgili arkadaşlar merhaba proteus 7.10 da çizilmiş bir ares 7.7 de çalışmıyor yani boş gösteriyor fakat 7.10 da çizizlmiş bir çizim 7.7 de çalışması için bir ayar yapılıyor sanırırm bu ayarı bu verisyon degişikligi netden nasıl googleye yazacagımı araştıracagımı bilemedim daha önce ugraşan varmı aceba teşekkürler..

ete

7.10 da çizilmiş bir devre 7.7 de çalışmaz. Bunun tersi mümkün ve kurulurken soruyor program zaten. Seninhatırladığın bu.
Mantıklı düşünürsen 7.7 versiyon çıktığı zaman 7.10 henüz piyasada olmadığı için onun için bir seçenek yada tedbir alınması mümkün olamazdı değilmi.
Ete

TA5AAT

erdal abi saygılar abi birgün bir arkadaşım bana 7,10 da çizilmiş bir çizim gönderdi bendeki sürüm 7.7 oldugu için açamadım bana dediki dur ben çizimi versiyon olarak degiştirim gönderim dedi ve degiştirdi gönderdi bu sefer açmaya başladı  7.10 da böyle bir ayarmı var aceba dedim teşekkürler

ete

Bildiğim yok ona sor istersen ne yapmışda yükleyebildin.
Ete

F®T

7.10 ile çizili projeyi  7.10 ile aç.Sonra file/save design as şeçenegine tıkla.Altta design file kısmında ısıs7.0 design file olarak işaretle.Kaydet.Bu kayıt ile 7.0 üst  versiyonla çalışırsınız.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

İlyas KAYA

Göz odur ki dağ ardını görsün,
Akıl odur ki başa geleceği bilsin.!

TA5AAT

Tamam sorun çözüldü F T kardeşim teşekkürler yorum yazan yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkürler..