LM2576

Başlatan inventor, 05 Aralık 2012, 14:42:13

inventor

Merhaba arkadaşlar,
elinde lm2576 ya ait lib ve model dosyası olan birileri paylaşabilir mi?
İlmin en büyük düşmanı, sabırsızlıktır. (Şems-i Tırmizi)

Mucit23

Ares içinmi?
Evet ise SMD mi yoksa DIP mi? 
Bir ulusu yok etmenin En iyi yolu o ulusun dilini yok etmektir.

www.arectron.com/

inventor

Ares ve isis için TO220-5 kılıf

Mucit23

Elimde isis kılıfı yok. Aresinde kendi kılfını olacaktır TO220-5 adında. Ama bu kılıf dik olarak çizilmiş.
Yatık olarak benim çizdiklerim var. İşinizi görürmü?
Bir ulusu yok etmenin En iyi yolu o ulusun dilini yok etmektir.

www.arectron.com/

inventor

Areste soğutuculu olarak benim çizimler mevcut ama isis dosyaları daha önemli benim için. Teşekkürler

ete

LM2576 model dosyaları ilişiktedir.

Ete

inventor

teşekkür ederim hocam

ALPTRAUM06

Çok teşekkürler ingilizce ve türkçe bir çok websitesinde aradım yanlızca burada bulabildim.

ali üçüncü

Teşekkür ederim. çok işime yaradı.

risale

paylaşımda bulunan arkadaşlara teşşekkürler. benimde işime yaradı

DonQuixote7

merhaba arkadaşlar bana lm2576 pcb çizimi var elinde olan atabilir mi çok aradım bulamadım malesef

İlyas KAYA

Alıntı yapılan: DonQuixote7 - 05 Nisan 2018, 00:57:09
merhaba arkadaşlar bana lm2576 pcb çizimi var elinde olan atabilir mi çok aradım bulamadım malesef

Zaten 4 tane parca var neyi aradınız ki ? Arama yapana kadar tıkladığınız fare adedinin yada klavye adedinin binde birini ares de yapmış olsaydınız zaten çizmiştiniz.

Ben uğraşamam diyorsanız da bu mesleğe hiç bulaşmayın arduino filan takılın
Göz odur ki dağ ardını görsün,
Akıl odur ki başa geleceği bilsin.!

DonQuixote7

Alıntı yapılan: İlyas KAYA - 05 Nisan 2018, 08:22:19
Zaten 4 tane parca var neyi aradınız ki ? Arama yapana kadar tıkladığınız fare adedinin yada klavye adedinin binde birini ares de yapmış olsaydınız zaten çizmiştiniz.

Ben uğraşamam diyorsanız da bu mesleğe hiç bulaşmayın arduino filan takılın

Isis cizimini yaptim zaten lakin pcb cizimini yapamadim ki istiyorum guzel kardesim hazira konma niyetinde biri okarak gorduysen o baska lakin bu meslege sen daha layiksin haklisin. Kustahca konuşmak yazdigin dip nota ters.

İlyas KAYA

Asıl küstahlık nedir biliyormusun?
3 tane parçayı çizemedim hazır verin demektir.
Sen çizmeyi istiyor olsa idin nasıl cizecegini sorardın yada takıldıgım nokta şurası bunu nasıl yaparım diye sorardın.
O kadar hazıra alışmışsın ki buraya yazana kadar google da 2576 pcb yazmış olsaydın karşına milyonlarca çizim çıktığını görecektin.

Bence komiksin. Her neyse bu konudaki son gonderimdir

Göz odur ki dağ ardını görsün,
Akıl odur ki başa geleceği bilsin.!

KMD

Ilyas kaya sende cizimi atsan eline yapismaz demi .sen bilezsin kimin hazira konup konmadigini.sen hayatta herseyi kendinmi yaptin hic hazir bisey yapmamis missin gibi konusuyorsun.kardes sen mail adresini at ben sana yollarim.birbirine yardimci olmadikca buraya biseyler yazip devreler kodlar yazmanin bir anlami yok.