Proteus 8 download

Başlatan inventor, 16 Nisan 2013, 09:01:34

inventor

indirmek isteyenler için.

http://mediafire.com/?r3ujm2t3j626y8e
İlmin en büyük düşmanı, sabırsızlıktır. (Şems-i Tırmizi)

ELZEMEFE

inventor

Adamlardaki hıza bakın. Link güncellendi

mustafa

Ben daha önce indirmiştim şu an kullanıyorum. Ekran görselleri daha da güzelleşmiş. Bunun yanında isis te yapılan değişikliğin anında arase aktarılması gibi güzel bir özelliği var. Ancak adım adım simulasyon yapılamıyor malesef. bas dosyasını yükleyip calışmayı pause edince source code falan görünüyor ama adım adım kodlar çalıştırılamıyor. Bu sürüm için en büyük eksilerinden biri de bu bence.

inventor

Simülasyon konusunda emin misiniz? Ayrıca proton kodlarının direk isis içerisinde yazılabildiğini duymuştum. Böyle bir bilginiz var mı?

mustafa

Proton kodlarını yazmayı çok denedim ama olmadı. Assemble , CCS gibi dilleri görüyor ama bendeki proton orjinal olmasına rağmen proton u görmedi. Manuel olarak eklemeyi denedim onu da bulamadı. Sitesine baktım sitesinde proton ile uyumlu yazıyor ancak bizdeki Sp0 sürümünde görmüyor. Adım adım simulasyonda da dediğim gibi source code u veya değişkenleri açıyor , ama satır satır çalıştırmaya geldiğinde o kısımda hiç bir işlem yapmıyor.

haberlesme

rar içindeki model dosyasını pcde nereye kopyalıyoruz acaba ?

inventor

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional