M

pic ile sensör bilgisini değerlendirme !!!

Başlatan mehmetyoldas, 05 Mart 2014, 16:27:01

ete

Link doğru çünki İlyas o mesajı anlayana davul zurna saz anlamayana ise ...... anlamında verdi bunu iyi biliyorum.
İşin temeli bir şey istediğin zaman tarifi tam vermelisin. Bakın şimdi Mehmetyoldaşın ilk mesajına ne istemiş şimdi yavaş yavaş istekleri detaylandırıyor. Nabza göre şerbet veriyor. İlgilendikçe detayı artıracak. Vermediği bilgileri teker teker sıralayacak. Hepsini birden verse kimse yüzüne bakmaz diye düşünüyor. Bende bu düşünce ters etki yaratıyor. Detay olmayan yada sürekli soru sorulmasını gerektiren mesajlara artık bakmıyorum yanıt da vermiyorum. Bazen ikaz amaçlı yanıtlarda verdiğim oluyor kusurlarını anlasınlar diye.

Ete

pwm3434

karşı  taraf  biraz alınacak  ete hoca :D     ama  kendisini  ete  hocanın  yerine  korsa  malum  ete  hocamıza  haklısın  diyebilecektir.

est32

Konunun başını okumadım doğrudan bu sayfayı açtım ve yine ETE hocanın isyanını gördüm. Ben online veya offline forumu sürekli takip ediyorum ve gerçekten ete hocanın sabrina şaşıyorum. herkese cevap vermeye çalışıyor ve hem program yazıyor, hem de başkasını yazdığına kafa yoruyor(en zoru da bu bence). İnsanlar ellerinde hiçbi proje dosyası(yazılım, malzeme,şema...) olmadan soru soruyorlar.
Üye kalitesini artırmak için şöyle bişey düşünüyorum;
Foruma yeni bir üye kayıt olduğunda belli bir mesaj sayısına ulaşamadan veya belli bir süre(1-2 hafta) geçmeden konu açamasın, sadece cevap yazabilsin. Böylece üye kalitesi korunur diye düşünüyorum. Yoksa millet 2 gün kala ödev yetiştirmeye çalışıyor. Sırf bu amaç için üye olan da kalabalık etmemiş olur.
Tabii forum ete hocanın, kendisi bilir, belki düşünmüştür de bu yöntemleri ama bence bir an önce uygulanmalı, gördüğüm kadarıyla kalite düşmeye başladı, elinde hiç bir dosya olmadan "yaptığım devre neden çalışmıyor" diyen adamlarla doldu forum.

mehmetyoldas

sizlerden özür dilerim. proje hakkında çok bilgim yoktu başlarda genel anlamda bilgi alıp ona göre yolumu çizmek istedim. bildiğim ne varsa anlatmaya çalıştım ama kötü degerlendirilmiş. tekrar özur dılerım