C

Cep telefonu ile uzaktan cihaz kontrol

Başlatan cakia, 16 Mart 2014, 02:33:03

cakia

Merhabalar MYO ogrencisiyim ve başlıkta belirttiğim proje üzerinde çalışıyorum.Bu devreyi ben arduino ile yapmak istiyorum ama nette picli olanlar mevcut.Anlıcagınız arduino ile nasıl yapacağımı bilmiyorum.Ben bu devreyi arduino ile nasıl yaparım ?

Hattuşa

slm cakia; pıcli yada arduino ile yapmanın farkı yok, yani analog yapı aynı sadece derleyiciler farklı, sitede DTMF diye arat karşına onunla ilgili projeler çıkacaktır. birileri kodu yazsın dersen ben bilmiyorum, en azından 1-2 kod ekleyin ki birileri devamını getirsin.

cakia

[quote author=pro-TR link=topic=1570.msg16387#msg16387 date=139495339cakia; pıcli yada arduino ile yapmanın farkı yok, yani analog yapı aynı sadece derleyiciler farklı, sitede DTMF diye arat karşına onunla ilgili projeler çıkacaktır. birileri kodu yazsın dersen ben bilmiyorum, en azından 1-2 kod ekleyin ki birileri devamını getirsin.
[/quote]

0 halde arduino ile birlikte dtmf ve role devresi yapmamız gerekiyor.Anladıgım kadarıyla arduinoda devredeki picin yerine kullanılıyor.Dogrumudur ?