K

PBP3 MCS5

Başlatan KAZIMUGUR, 31 Ekim 2011, 12:52:53

gevv

Alıntı yapılan: POWER - 30 Mayıs 2022, 13:16:46Ben tek linkten hepsini 3 defa indirdim hasarlı çıktı sonra ayrı ayrı indirdim hepsini hepsi hasarlı çıktı,hasarlı olduğu için şifre istemedi.

son rümü kurun https://www.rarlab.com/download.htm

POWER

yeni sürümle açtım.Teşekkürler.Verilen şifre yanlış.Doğru şifre.
etepic.com 

transistor

15 günlük Trial versiyonun sonuna geldim. Mcs5 ve pbp3 trial versiyon dışında nette bir türlü bulamadım. Çalışan program linki var mı?

POWER

Linkler çalışıyor yeni indirdim problem yok.

transistor

Alıntı yapılan: POWER - 20 Aralık 2023, 03:37:49Linkler çalışıyor yeni indirdim problem yok.

Onu bende indirmiştim ama trial versiyon PBPX dosyasını kopyala yapıştır yaptığım halde "Trial Edition" yazıyor. Siz denediniz mi?

Ben konfigürasyon ayarlarını kodlara ekledim ayrıca 18F452 kullanıyorum yapmam gereken bir ayar mı var acaba?

POWER

Virusten dolayı bir haftadır laptopla uğraşıyorum sadece kurmuştum.siz yazınca baktım trial versiyon.önceki dönemde kurduğumda net olarak hatırlamıyorum ama trial değildi sanki.çünkü dosyalar buraya yüklendiği zaman kurmuştum, iki hafta öncesine kadar kullandım sorunsuz.bende anlamadım.

POWER

Herkese iyi geceler,
PBP3 burdaki linkten indirip kullanan vardır muhakkak.sizdeki de trial mı? Bir kaç defa kaldırıp kurdum çözemedim.

elektro77

15 gün saymıyorsa trial değildir. Ama trial yazabilir. Bende yazıyor. Ama 15 gün saymıyor.
İlaçlarken Activated yazısını gördüysen sorun yok.
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

erhang

Alıntı yapılan: POWER - 27 Aralık 2023, 00:08:32Herkese iyi geceler,
PBP3 burdaki linkten indirip kullanan vardır muhakkak.sizdeki de trial mı? Bir kaç defa kaldırıp kurdum çözemedim.
Bendede ayanı sorun oldu sayıyor çözüm bulan oldumu acaba

POWER

erhang

Alıntı yapılan: POWER - 28 Aralık 2023, 20:29:09Nerde sayıyor?

15 gün deneme süresi  sayıyor derleme yapılınca asagıda

POWER

bende bu şekilde.altta süre filan saymıyor.