Kurban Bayramınız Mübarek olsun..

Başlatan Mucit23, 06 Kasım 2011, 00:12:39

Mucit23

Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını  kutlar Hayırlara Vesile olmasını dilerim...
Bir ulusu yok etmenin En iyi yolu o ulusun dilini yok etmektir.

www.arectron.com/

F®T

Herkesin kurban bayramı mübarek olsun.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

ete

Teşekkürler,
Herkesin kurban bayramını kutlarım. Sağlık ve neşe içinde kalın.

Ete

kamil

umitco

Tüm arkadaşların bayramını kutlar daha nice baramları mutlulukla geçirmenizi dilerim

est32

BİNLERCE BİTKİ TÜRÜNÜ ACIMASIZCA KATLEDEN VEJETERYANLARA BARİ BU BAYRAM DUR DİYELİM!
HAYDİ BİR KAVURMA DA SEN YE!
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN...

meyer

Damağınızı,ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran bir bayram geçirmeniz dileğiyle..İyi bayramlar...

ete

Arkadaşlar,

Burada polemiğe yol açacak mesajlar vermeyiniz lütfen.
Burası bir elektronik sitesidir. Her türlü konunun tartışıldığı bir ortamda değildir. Yalnızca bu siteyi oluşturan konularda mesajlar veriniz.
Genel sohbet ve mesajlar için bölümümüz var  ancak siyasi ve dini konular bu bölümde de tartışılamaz ve bunlara ait mesajlar verilemez. Sürekli tekrarlıyorum yeri burası değil. Tek sebebi budur.
Mesajlarınıza lütfen dini mesajlar eklemeyiniz. Bu tembihimi de yanlış yorumlamayın. Yeri burası olmadığı için bunu söylüyorum başka bir amacım ve derdim yok. Zaman zaman diğer sitelerde bu tür konuların sürekli polemik meselesi yapıldığını görüyorum ve buna üzülüyorum. Her şeyi kendi yerinde yapınız. Burası elektronik tartışma yeridir.
Bu son ihtarımdır. Bu kurallara uyulmayan mesajları bundan sonra sileceğim.  BU kuralları beğenmeyenleri burada zorla tutacak değilim. İsteyen ayrılıp istediği yere gidebilir. Unutmayın burada toplum menfaatine hizmet vermeye çalışıyoruz. Hizmet verelim derken eziyet vermek istemiyorum. Umarım dediklerim anlaşılmıştır.

Ete

medes

tüm islam aleminin kurban bayramı kutlu olsun