Altium designer 14 Yardım !!! (Yükleme)

Başlatan Şahin35, 09 Eylül 2014, 17:41:13

Şahin35

Arkadaşlar merhaba. altium designer 14 kullanan var mı? ben yeni bilgisayarıma kuramadım. görünüşte hersey tam olarak gözüküyor. ama devre cızmeye kalktıgımda entegre bacaklarının hepsınde (kırmızı zık zaklar ) olusuyor. dogal olark kutuphaneden elam alamıyorum.Acaba programı kullanmayı bılen varsa bana nasıl yukluyecegım konusunda yardımcı olurmsunuz. Benım yuklememde hersey yaptım. benim fikrime göre bir seyı ya eksık yaptım. yada yuklem konusunda bır yerde hata yaptım , diye düsünüyorum.Sizlerden ricam bana bu konu hakkında bılgısı olan varsa yardımcı olabılır mı?

Şahin35

Arkadaşlar yok mu bilen yardımcı olabilecek hocalar???

Şahin35

Arkadaşlar hocalar ben sorunumu çözdüm hallettim.Ama genede bu programı bılen kullanan kımse yok mu burda yhaaa ???? suan program yuklu.. ama pcb cizerkn hatları bırlestıryoz yaz baskı devre kartında . hattı cekerken yol gozukmuyor . dıger hatla bırlestrıdıgımde cızdıgım yol gozukuyor.acaba nereyı kapatmısımdır? bilen var mı arkadaşlar hocalar ...

ete

Şahin,

Bu program çok profesyonel bir program. Piyasa da da ancak büyük firmalarda kullanan vardır.
Neden kendine uygun bir programla uğraşmıyorsun. Amacın programla boğuşmak ise buyu boğuş ama aşağıdaki linkte verilen programı bir incele. Bana göre dünyanın en basit ve en kullanışlı programı bu konuda. Ben lisanslı satın aldım. Fiyatıda çok ucuz 49,90 Euro ve arada bir indirim li satıyorlar o zaman almıştım. Kürekli olanıda piyasada geziniyor.

http://www.abacom-online.de/uk/html/sprint-layout.html

Ete

Şahin35

hocam sımdı proteus bılıyom lısede unıversıtede ogrendıgımız.
sonra eagle ogredım. ufak tefek eksıklerım kaldı eaglede o kadar. zaten fazla kapsamlı bı program deıl. 10*10 plaket verıyor. altıum ıse bambaska bı program bır sey yapmak ıcın 50 ıslem ıstıyor ve de kapsamlı . hıc yoktan kendımı bı kere verırım ogrenırım cızım uzerıne herseyı burda yapabılırım. suan zaten cızım yapabılıyorum eksıklerım var onu kapatmaya calısıyom ama zor  ..dedıgım gıbı cızımde en son nokta bu bı kere ogrenıyım hıc yoktan herseyı burdan yapayım dıye dusunuyom hocam

Şahin35

Hocam lınkı varsa sızın kullandıgınız crack alıyım yuklıyım hocam bunuda ogrenırız sorun olmaz sırayla . once altıumda ıstedıklerımı yapayım sonra sprınt layout ogrenrırım hocam ..

Şahin35