kumanda tavsiyesi

Başlatan kotan04, 03 Nisan 2015, 22:35:28

kotan04

merhaba arkadaşlar bir çalışma için kumanda arayışındayım rf kumanda veya rc5 kumanda bakıyorum fakat fiyatları tam olarak bana uymuyor rf kumandalar 7$ civarında rc5 kumadalarda çok estetik durmuyor uygun alabileceğim bir yer bilen varsa ister buradan ister özelden yazarsa memnun olurum  çalışma protokolünü ona göre uyarlama planım var sizlerin tavsiyelerini bekliyorum

est32

Merhaba. Kumanda olarak en küçük, en ucuz ve kibar şunları öneririm: http://m.ebay.com/sch/i.html?_nkw=keychain+ir+remote&isNewKw=1&isRefine=true&mfs=GOCLK&acimp=0&_trksid=p2056088.m2428.l1313.TR0.TRC0.Xkeychain+ir+remote&sqp=keychain+ir+remote
remote
cepten yazıyorum zor oluyor. Link doğal olarak mobil link oldu. Açilmazsa ebay arama satırına "keychain ir remote control" yazilarak da kumandalar bulunabilir. Tavsiye ederim tanesi 1 dolar civari ve kargo bedava. Kullaniyorum Oldukça pratik bişey.

kotan04

Alıntı yapılan: est32 - 03 Nisan 2015, 23:51:56
Merhaba. Kumanda olarak en küçük, en ucuz ve kibar şunları öneririm: http://m.ebay.com/sch/i.html?_nkw=keychain+ir+remote&isNewKw=1&isRefine=true&mfs=GOCLK&acimp=0&_trksid=p2056088.m2428.l1313.TR0.TRC0.Xkeychain+ir+remote&sqp=keychain+ir+remote
remote
cepten yazıyorum zor oluyor. Link doğal olarak mobil link oldu. Açilmazsa ebay arama satırına "keychain ir remote control" yazilarak da kumandalar bulunabilir. Tavsiye ederim tanesi 1 dolar civari ve kargo bedava. Kullaniyorum Oldukça pratik bişey.
ama ben fazla alacağım problem olmasın benim için ??

est32

Alıntı yapılan: kotan04 - 04 Nisan 2015, 00:01:53
ama ben fazla alacağım problem olmasın benim için ??
Hocam ticari bir projen varsa o kadarını bilemem. O zaman ithalat olayını bilmek veya bir ithalatçı ile birlikte çalışmak lazım. Yuksek miktarlı alışveriş bu şekilde nasıl olur bilemiyorum ama mutlaka gümrük ile ilgili bir sorun yaşanır diye düşünüyorum.

İlyas KAYA

"kontal" firması ile irtibat kurun ürünleri gayet başarılı. Üretim de burada yapılıyor.

Rolling kodlu olanlar belki size pahalı gelebilir ancak sabit kodlular uygundur.

Arayıp fiyat alabilirsiniz ancak miktarı mutlaka bildirin çünkü toptan indirimi yaparlar.
Göz odur ki dağ ardını görsün,
Akıl odur ki başa geleceği bilsin.!

kotan04

teşekürler inceliyorum