Firewing development system?

Başlatan F®T, 26 Kasım 2015, 21:56:05

F®T

https://www.mecanique.co.uk/shop/index.php?route=common/home

ETE hocam biraz dolaşırken firewing programını buldum.Sevindirici bir gelişme diye düşünüyorum.Bu programı inceledinizmi.
Açıklamada MECANIQUE firması Firewing güçlü Mikrochip mikroişlemcisi  tabanlı donanım ve yazılım geliştirme sistemidir. 8, 16 veya 32 ya bit sürümlerinde, ücretsiz Firewing derleyici kullanarak çok büyük projeler gerçekleştirmek mümkün olacak.Gayet güzel bir noktaya giden bir durum.Düşüncelerinizi bekliyorum.

"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

ete

Arduino gibi donanım tabanlı bir platform oluşturmak amacı ile çıkarılmış bir derleyici. Biraz inceledim. Ama direk geçiş yapmak gibi bir düşüncem yok şimdilik.
Zaten normal basic ile yakından uzaktan alakası yok gibi gözüküyor. Bu derleyicide de pek çok iş kütüphanelere kalacak. Onların zenginlik durumuna göre yapacağım bir şeyler.
Ete

F®T

Aynen hocam dediğiniz gibi hemen hemen herşey kütüphane şeklinde fakat kütüphane olayının zenginleşmesi gerekiyor daha çok zamanı var görünüyor.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Maxim

firewing çıkalı baya uzun zaman oldu, yanlışım yoksa 2007 olabilir
tutmadı sanırım pek

F®T

Siteyi iyice inceledim bendede aynı kanı oluştu.