basic yardım

Başlatan kayzer3874, 02 Ocak 2016, 16:30:21

kayzer3874

arkadaşlar ekte bir devre var devre üzerine çalışması gereken durumu yazdım.
bunu basic te yazabilecek varmı acil lazım son 2 gün, şimdiden teşk.

ete

Sen bu işle ilgili ne yaptın? yada ne yapmayı düşünüyorsun?. Yardım istiyorsan bir şeyler yapmış olman ve tıkandığın noktada yardım istemen gerekiyor. Halbuki mesaja bakılırsa bu işi benim yerime siz yapın der gibisin.
Bu sitede siparişle iş yapılmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Siparişle işi ancak parasını vererek yaptırabilirsin.
Ete

kayzer3874

final sınav sorusu ve adcleri bi türlü anlamıyorum 2 gün sonra sınavım var. neyse yinede teşk.

MB_77

Erol Hocam hayırlı seneler,

Forumda ticari konuları konuşabiliyormuyuz, buna izin varsa arkadaşa forum indirimiyle 3000$'a yardımcı olmak isterim :)

Saygılarımla,

EMKE

3000 $ mı ? naptın senn dünyadan haberin yok sanırım ayrıca burası bilginin paylaşıldığı ticari bir amaç gütmeyen site diye biliyorum ete hoca bu konuda daha iyi bir bilgi ve açıklama yapacaktır.

İlyas KAYA

Alıntı yapılan: EMKE - 03 Ocak 2016, 17:06:03
3000 $ mı ? naptın senn dünyadan haberin yok sanırım ayrıca burası bilginin paylaşıldığı ticari bir amaç gütmeyen site diye biliyorum ete hoca bu konuda daha iyi bir bilgi ve açıklama yapacaktır.

3000$ az bile istemiş ben olsam 25000 $ derdim. Eee yıllarca para harca dök, zaman harca , uykusuz kal.
Biri de gelsin 1saat içinde o emeği alsın gitsin.
Sırf uykusuz gecelerin kahve parası bile değil bence.
:)
Göz odur ki dağ ardını görsün,
Akıl odur ki başa geleceği bilsin.!

MB_77

evet az bile ama öğrenci indirimi yaptım :)

sonuçta Erol hocamın eğitim notlarına biraz kafa yorsa ordaki kodları copy past yaparak bile bu programı yazabilir. teorik olarak :)

ete

Ortada bir abartı olduğu belli. Arkadaş yeterince ders aldı. Bu konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok. Şunu unutmayın Ülkemizde bir iş yaptığın zaman karşındakine fiziksel bir şey vermelisin. Aksi taktirde yaptığın işin bir değeri gözükmez. Bu nedenle özellikle yazılım işlerinde değer taktiri gerektiği gibi yapılmıyor. Bu yurt dışında da böyle olmuş ve saat ücreti denilen parametreyi bulmuşlar.
Elbette dürüstlük bu konuda en önde gelen unsur. O olmaz ise kişi kişiyi her zaman kandırır.
Sizde saat ücreti üzerinden düşünün yapacağınız işleri. Ticari iş yapanlara ve yaptırcaklara sesleniyorum.

Ete