Hangi cep telefonu?

Başlatan F®T, 07 Mayıs 2016, 16:51:35

F®T

Arkadaşlar cep telefonu ihtiyacım var.Fakat o kadar fazla marka model özellikler varki ne alacağıma karar veremedim.Fiyat ve performans açısından ayrıca güncel özelliklere sahip 4.5 g ,OTG özelliği vs... olan  hangi telefonu tavsiye edersiniz.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

ete

Şu anda 4,5G özelliği olan tek telefon var zaten oda samsung Edge.
Iphone 6S,  4,5G özelliği taşıyor ama haberleşme hızı 3,5 G kadar. Tam 4,5 G istiyorsan bildiğim Samsung Edge var yalnızca.

Ete

F®T

Ete hocam buda fiyat olarak bayağı bir yukarı. ;D Nasıl yapsam ki alamıyacağımdan değil ama inanınki rakamların  bu kadarda yüksek olması beni rahatsız ediyor.
İllahiki 4.5 G değilde 4.5 G uyumlu geçenlerde aynı değilmi?
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

yusufrov

Nokia lumia modelleri tuttulmadı ama telefon cok guzel çokta uygun.
Sürekli oyun falan oynayıp acayip uygulamalar yuklemeyeceksen al kullan ben 3 seneden fazladır kullanıyorum tık yok donma yok.

mustafayilmaz

1-2 hafta önce nokia s40 tan, android bir telefon olan Sony M4 Aqua'ya geçtim. su, toz koruması ve kamerası tercih sebebimdi.
birçok telefon zaten benzer özelliklere sahip, çok fazla para vermeye gerek yok bence. zaten telefon teknolojileri çabuk değişiyor.

öncelik pil harcamasına dikkat etmelisiniz. ben oyun oynamadığım için, yaklaşık 1.5 günde bir şarja takmam gerekiyor.
bazı güç tüketim modlarında pil süresi 1 haftayı bulabiliyor. bu modda internette gezinemiyorsunuz tabi ki.

oled ekranların IPS'ye göre daha az pil harcadığı belirtiliyor. fakat oledler renkleri biraz farklı gösteriyor.
4.5g sadece mobil internet kullanıyorsanız, video görüşme yapıyorsanız işinize yarayabilir.

oyun oynuyorsanız daha fazla ram, hafızaya sahip telefon almalısınız.
donma vs problemler bence kullanıcı ile alakalı. kaynağı belirsiz uygulamalar, temalar, gereksiz animasyonlar kullanırsanız elbette aksamalar başlayacaktır.