Dorji Modülleri İle İlgili

Başlatan sahinler64, 05 Aralık 2016, 22:21:59

sahinler64

Merhabalar. Bir Konuda Yardıma İhtiyacım Var. Dorji Modüllerinden DRF7020D27 ile DRF7020D13' ü Haberleştirmek İstiyorum. Bu Mümkün mü. Daha Önce Her İki Modülü de Kendileri İle Kullandım. Yani DRF7020d27 yi İki Adet Kullandım Sorun Yok. Yine DRF7020D13' ü İki Adet Kullandım Sorun Yok. Ama Bu Sefer Verici Olarak DRF7020D27' yi Alıcı Olarak DRF7020D13' ü Kullanmam Gerekiyor. Hem Maddi Açıdan 2 Adet DRF7020D27 Pahalıya Geliyor. Hem de İletişimde 2 Adet DRF7020D13 Yetersiz Kalıyor. Yapacağım İş Tek Taraflı Bilgi Gönderimi Yapacak ve Karşı Taraf Sadece Bilgiyi Alıp İşleyecek.
Daha Önce Bu Şekilde Uygulama Yapan Arkadaş Var mı. Sorun Çıkar mı.
Şimdiden Teşekkür Eder Saygılarımı Sunarım...

ete

Data yollama ve alma formatları aynı ise hiç sorun olmaz. Bunuda sen biliyor olmalısın.
Aslında böyle şeyleri kolaylıkla deneyerek öğrenebilirsin. Bunu daha önce denemiş biri olacağını sanmıyorum.
Deney boardında deneyip bizede sonucu söyle istersen.

Dediğim gibi yalnızca gönder ve al yapıyorsa ve bu iş için özel komutlara ihtiyaç göstermiyorsalar sorunsuz birbirleri ile haberleşebilirler. Bunu söylerken haberleşme frekanslarının eşit olduğunu düşünerek söylüyorum.

Ete

aRci

dorji modullerle çalışmak hala nasip olmadı ama modelin son iki rakamı çıkış gucunu gösteriyordu gerisi aynı olduğu için bir problem yaşamayaaksınızsır.

ben başka yabancı firmaya ait e32-ttl modulunde 2 farklı gucte olan 3 modulu sorunsuz kullanmıştım sadece modulun guc ayarını girerken dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

sahinler64

Modülleri Sipariş Edip Deneyeceğim. Sonuçları Mutlaka Yazarım.

efsanepoldem

Bu moduller bibirleri ile haberlesebiliyor. Ben kullandım sıkıntı olmadi]

sahinler64

Merhabalar.
Evet Arkadaşlar. Modüller Geldi. Devreyi Yapıp Denedim. Haberleşme Var ve Çok İyi. En Azından Benim İşimi Gördü.