site hakkında

Başlatan zoptrik, 29 Ağustos 2011, 01:28:00

zoptrik

selamlar sanırım siteyi başka bir formatta yeniden düzenlediniz. eski iletiler ve kullanıcılar kayıp mı? yoksa konular yüklenecek mi?
hayırlı olsun bir daha sıkıntı çıkmaması dileğiyle
iyi forumlar...
DEHA; İMKANSIZDA MÜMKÜNÜ GÖREBİLMEK DEMEKTİR.GEMİLERİN KARADA DA YÜZEBİLECEĞİNİ SEZMEK, MEHMETLERDEN BIRINI "FATİH" YAPAR...!

ete

Arkadaşlar,

Eski sitenin elimizde kaydı bulunmaktadır. Akatrma işini otomatik olarak yapamıyacağız sanırım. Ancak zaman içinde eski konuları aktarabileceğimi düşünüyorum. Buna gayret edeceğim.

Selamlar
Ete

jun

Yeni Siten hayırlı olsun Ete abi.

modelucak34

hocam  siteniz  hayırlı  olsun. umarım  ileriki  zamanlarda  sorunlar olmaz   başarılar

kucukmucit.com

SİTENİZ HAYIRLI OLSUN....

Mucit23

Hocam eski sitenizdeki gibi bi alt bölüm açıp kendi yaptığınız uygulamaları, projeleri veya örnek kodları sonra kendi derslerinizi foruma eklemelisiniz. Hatta anasayfada ilk başta karşımıza PicBasic Ekitabınız çıkmalı bence. Sizce daha iyi olmazmı.?
Bir ulusu yok etmenin En iyi yolu o ulusun dilini yok etmektir.

www.arectron.com/

ete

Mucit23,

Dediklerini yaptım aslında. Sİtenin formatı değişince bilgilerin yeri de biraz değişti. Ama Forum kısmında altta yer alan MAKALELER kısmına bakarsan dersler ve projeler orada yayınlanmış durumdadır.
Projelerin bazılarını yayınlamadım. Aslında yayınlamadığıum bir çok proje var. Ama şimdilik duruyor. Siteyide fazla yüklemek istemiyorum. Basit ptojeleri biraz eledim.
Ders notlarını bir çok kişi kitap haline getirdi zaten. Hemen hepsi pdf formatınada girdi. Kitap olarak yayınlayıp satmak şimdilik düşünmediğim bir şey. Kim uğraşacak diyorum kendi kendime. Aslında piyasada satılabilecek bir kitap olduğunu pek çok kişi söylüyor ama dediğim gibi uğraşacak vaktim yok gerçekten. Birisi üstlenirse bu işi yapmayı olabilir belki.

Ete

aytekin

hocam siteyi tekrar yayına koyduğunuz için teşekkür ederiz
bizde paylaşımlarımız ile sizi yalnız bırakmayacağız

dursuncanteknik

ETE Hocam
Siteniz Hayırlı olsun.Tüm pic basic kullanıcılarının gözü aydın olsun siz gerçekten iyi bir pic basic'cisiniz ben bu dili kullanmayı sizden öğrendim ve çok projeler yaptım ve halen yapmakyatım.Böyle bir hizmet vermiş olmandan ötürü size teşekkür ediyorum.BAŞARILAR

dursuncanteknik

s.atak

arkadaşlar merhaba,
sitede yeni konu başlığı açmayı ve pdf dosya eklemeyi bir türlü beceremedim.
yardımcı olurmusunuz ??

ete

Her konu başlığının üstünde bir "yeni konu" butonu bulunmaktadır. Önemli olan açacağın konunun konu başlığına uygun bir konu olmasıdır. Yeni konu butonuna tıklayarak konuyu açabilirsin. eklenecek dosyalar için mesaj sonunda bir Dosya ekle kutusu görecek yanında da gozat butonu olacaktır.
Dosya eklemeyide oradan yapabilirsin. 
Ete