ir kumanda

Başlatan mitec, 04 Mayıs 2012, 00:49:57

ete

Blueboard,
Verdiğim linkte hem sony hemde RC5 için örnek okuma kodu mevcut. Neden yeniden keşfetmeye çalışıyorsun?
Orada verilmiş kodları orya bakıp benmi ekleyeyim programına?
Neden kendin anlamaya çalışıp gerekenleri eklemiyorsun. Böyle bir kod'da yalnızca kullanacağın tuş değişir. Ben Volum+ ve eksi yada ne bileyim 1-2-3 rakam tuşlarını kullanmışımda sen Prog+ tuşunu kullanmak istersin. yapman gereken kullanacağın tuş kodunu bulup onunla ilgili kod parçasını eklemen yeterli olacaktır.

Ete

blueboard

Ete Hocam,verdiğiniz linktekileri defalarca okudum.Anlayamadığım yerler olduğu için sizden tekrar yardım talep ettim.Kesinlikle kodları size yazdırayım gibi bir düşüncem yok.Tam tersine yazılanların ne anlama geldiğini tam olarak bileyim ki gelecekte bu tür bir durumla karşılaştığımda ne yapacağımı bileyim mantığıyla hareket ediyorum. Biliyorum bir kaç gündür başınızı oldukça ağrıtıyorum ama bu durumu acemiliğime verin. Forumda herkese yardım ettiğinizden dolayı affınıza sığınarak tekrar tekrar yazıyorum. Lütfen mazur görün.
Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla tekrar yola çıkarak programı baştan aşağıya sizin Sony kodlarını alarak değiştirdim. Bir bakar mısınız? Hâla hatalarım var mı? Teşekkür ederim.