Alarmlı Saat Uygulaması

Başlatan ete, 04 Eylül 2011, 19:39:24

Elzemefe

Hocam bu konuda yanlışlıkla  silinmiş biri  olarak ...   temizlik konusunda sizi haklı buluyorum

alugator

efehurkan

ETE hocam geldim silme beni :), iş için şehir dışındaydım çok uzun zamandır, cumartesi, pazar ve akşamları geç saatlere kadar sürekli çalıştık, hiç vakit bulamadım.

efehurkan

Dosyaları tekrar upload ettim Elzemefe bey.

F®T

Hurcan bu konu ile ilgili en son hangi noktadasın.Bu tip bir çalışma yapmak istiyorum.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

efehurkan

Ete hocamla tekrar yapılandırdık, projeyi bitirdik, satışını yapıyorum şimdi.

F®T

Hayırlı olsun.Bu sadece alarm mı? Yoksa okul zili olarakta kullanılabiliyor mu?
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

efehurkan

Teşekkürler, daha satış yapamadım ama bi gün olur inşallah  :D

efehurkan

ÖZELLİKLERİ:
1 Günde 96 farklı zamanlar için alarm ayarlama
1 Günü diğer günlere kopyalama
Tatil günleri belirleme
10 Amper açık ve kapalı röle çıkışı
Kullanım kolaylığı ve türkçe menü
KULLANIM ALANLARI:
Sulama Sistemleri
Parfüm Makineleri
Havalandırma Sistemleri
Okul, Dersane zil sistemleri
Aydınlatma Sistemleri
Çeşitli zamanlarda çalışmasına ihtiyaç duyulan tüm motor ve makineler için kullanılabilir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

F®T

Hayırlısı olsun.Güzel özellkler olmuş.Umarım emeğinin karşılığını alırsın.
Bende bu tip bir çalışma yapmayı düşünüyorum.Fakat okul zili projesi gibi bir çalışma olacak.Ses kayıt ,istenen sesin çalması,olaylarıda olacak.Ayrıca pc den programlama gibi özellikler.Bu aralar nasipse başlamayı düşünüyorum.Bu çalışmayı görünce forum aramasında sorayım dedim.

efehurkan

İstediğiniz özellikler yazılımla yapılabilir, hatta bu tip yazılımlar da piyasada bulunmakta. Benim yapmış olduğum haftalık zaman saatinin röle çıkışına ses modülü bağlantı yapılarak anons yapması da sağlanabilir, üstelikte sürekli  bir bilgisayarı bu iş için ayırmamış olursunuz. Yazılım kullanımlarında sürekli bir bilgisarı bu iş için ayırmak gerekiyor.

PC virüsleri, PC nin kapatılması, Elektrik kesintileri vb durumlar da çok fazla iş gücü ortaya çıkıyor ve sağlıklı çalışması çok zor hale geliyor.

ete

Hurcan,
Sana ücretli program yazdım verdim ama bunun reklamını burada yapman hiç gerekmiyor. Bu sitenin ortamı , havası buna müsait değil maalesef. Reklamını başka yerde ve ortamlarda yap. Üründen bahsedebilirsin ama link verip reklam yapamazsın bunu unutma.
Bu site amatör paylaşım ortamıdır. Bunu korumaya özen gösteriyorum. Gözden kaçırdıklarım olabilir. Uyarırsanız onlarada aynı muameleyi yaparım.

Ete

F®T

Ete hocam sanırım hurcanın kabahati yok bu işte.Ben ürüne bakmak için talep etmiştim.Forum adına özür diliyorum.Kurallar tabikide önemli sanırım unuttuk.

efehurkan

Anons sistemi olarak resimdeki modülü kullanmıştım( ip kamera ile birlikte) kamera görüntüsü içinde belirlediğimiz alanlarda bir hareket olduğunda anonsu devreye sokmuştum. Yasak alanı ihlal ettiniz bulunduğunuz ortamı derhal terk ediniz diye anons devreye giriyordu. wtv020 çıkışına Küçük bir TDA lı anfi kullanmıştım, kamera muhafazası altına da hoporlör monte etmiştim. Röle yerine wtv020 kullanarak istediğiniz anonsları istediğiniz saatlerde  devreye sokabilirsiniz.

efehurkan

Kusura bakmayın...  amacım bu forumu  reklam  amaçlı kullanmak değil zaten, bunun reklamını burada yaparak ta bu işten milyonlarca para kazanacak değilim zaten , amacım genç kardeşlerimizide heveslendirmek.