Dfplayer ve WTV020-sd-mını sd kart modülünün pic ile kontrolü

Başlatan F®T, 01 Mart 2013, 20:30:45

efehurkan

Bu modülden 5ad. banggood.com dan satın almıştım, hepsinde de ses ten yüksek parazit duyulmakta,  böyle bir durumla tecrübesi olan var mı acaba? Türkiye den satın aldıklarım normal çalışmakta. 

Yasin

Elinde bu modülden bulunan varsa 1 adet almak isterim.

F®T

ben ebaydan almıştım.çok kötü bir ses yoktu.ama çokta kaliteli olduğunu söyleyemem.10 üzerinden 7 vermiştim modüle :)
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Yasin

Alıntı yapılan: F.T - 04 Ekim 2014, 09:04:15
ben ebaydan almıştım.çok kötü bir ses yoktu.ama çokta kaliteli olduğunu söyleyemem.10 üzerinden 7 vermiştim modüle :)

Fazladan mevcut mu elinde? :)

F®T

malesef.2 sene önce 1 adet denemek için almıştım.başka bir arkadaşa verdim.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Yasin

Alıntı yapılan: F.T - 05 Ekim 2014, 01:11:33
malesef.2 sene önce 1 adet denemek için almıştım.başka bir arkadaşa verdim.

:)

turkbey

arkadaşlar 1GB micro sd kart nereden bulabilirim 100 adet almak istiyorum

F®T

Yasin

Merhaba arkadaşlar. Bu modülden bir ay önce 3 adet sipariş vermiştim ve birkaç gün önce geldi. Denemelere başladım ama bir türlü çalıştıramadım. Butonlu şemayı uyguladım. 256MB ve 1GB'lık sd kartlarla denedim. Kartları FAT olarak biçimlendirdim. 4D Somo Tool programıyla MP3'leri AD4 formatına çevirip kartlara yükledim çalışmadı, MP3'leri direkt yükledim çalışmadı, @zeynal arkadaşımızın test amaçlı paylaştığı AD4 formatlı dosyaları denedim yine çalışmadı. Modülden şüphelenip diğer 2 modülü de denedim ama onlarda çalışmadı. Atladığım nokta neresi olabilir? Bağlantılarda problem yok bu arada.

gogoce

ben dfplayer aldım arduino ile test ettim şu anda pic ile haberleştirmeye uğraşıyorum
Ne ukalayı affederim nede yapılan haksızlığı ...
Ya sus adam sansınlar , yada adam gibi kouş ilham alsınlar

Yasin

Alıntı yapılan: gogoce - 13 Ocak 2017, 20:32:59
ben dfplayer aldım arduino ile test ettim şu anda pic ile haberleştirmeye uğraşıyorum

Bende keşke DFPlayer alsaydım demiyor değilim...

WTV020 modülünü çalıştırmayı başaran arkadaşlar, hangi marka/model ve hangi kapasitede hafıza kartlarını kullandıkları hakkında bilgi verebilirler mi?

gogoce

ferit abi uğraştı ama butonlarla çalıştırdı. Şimdi ikimizde pic ile çalıştırmak için uğraşıyoruz gelişmeleri burdan bildireceğiz

Benim hafıza kartı 2gb dosyalar mp3 formatında diğer özelliklerine bakmadım
Ne ukalayı affederim nede yapılan haksızlığı ...
Ya sus adam sansınlar , yada adam gibi kouş ilham alsınlar

Yasin

Alıntı yapılan: gogoce - 14 Ocak 2017, 09:23:36
ferit abi uğraştı ama butonlarla çalıştırdı. Şimdi ikimizde pic ile çalıştırmak için uğraşıyoruz gelişmeleri burdan bildireceğiz

Benim hafıza kartı 2gb dosyalar mp3 formatında diğer özelliklerine bakmadım

Bende ilk Pic ile denedim ama çalışmadı. Çalışmayınca butonlu devreyi kurup denedim, o da çalışmadı.