T

APR 9600 SES KAYIT HAKKINDA

Başlatan TA5AAT, 13 Şubat 2014, 15:46:28

TA5AAT

Sevgili arkadaşlar bu ses kayıt entegresini deneyen varmı ben denedim ses kalitesi düşük dip gürültüsü gereginden fazla aceba devrede bir yanlış lıkmı yapıyorm şemayı 10 kez karşılaştırdım ve denemedigim modifikasyon kalmadı ne yapsam ses ISD 17** serisigibi net çıkmıyor teşekkürler..

TA5AAT

Bilgisayardan ses atıyorum yine aynı..

AB ELEKTRONİK

slam ben bu entegreyi cok kullandım ama cok kalitesiz ses cıkarıyor suan yeni teknolajı bir entegre var ses kalitesi cok mükemmel ap89 serisi direk pc den ses yükleye biliyorsun sanki pıc proramlar gibi ses kalitesi cok harika şuan ben ap89 serisi entegreyi kullanıyorum sizlerede tavsiye ederim hem sadece iki tane hariçi malzeme kullanıyorsun kolay gelsin

Hattuşa

Alıntı yapılan: AB ELEKTRONİK - 22 Şubat 2014, 21:57:17
slam ben bu entegreyi cok kullandım ama cok kalitesiz ses cıkarıyor suan yeni teknolajı bir entegre var ses kalitesi cok mükemmel ap89 serisi direk pc den ses yükleye biliyorsun sanki pıc proramlar gibi ses kalitesi cok harika şuan ben ap89 serisi entegreyi kullanıyorum sizlerede tavsiye ederim hem sadece iki tane hariçi malzeme kullanıyorsun kolay gelsin

ap89 diye entegre bulamadım incelemek için nette, acaba datasheeti vs varsa ekleyebilirmisiniz.

AB ELEKTRONİK

https://www.google.com.tr/#q=aP89341
buradan ulaşa bilirsin tüm bilgilere bu konuda yapa bilecegim birşey olursa size yardımcı olabiririm hayırlı geceler kolay gelsin

TA5AAT

evet ustacım bilgi için teşekkürler bu entegreden iç piyasada varmı acebaa..

zeus48

Arkadaşım mrb. Ap 89341 entegresini çok kullandım, mübalasız 50 ad çöpe atmışımdır. Bunlar tek kullanımlık entegrelerdir. Sonuçta vazgeçtim çünki istediğim ses kalitesine ulaşamadım. Hatta üretici firmaya ses göndrdim işlemeleri için ama nafile dip gürültü kesilmiyor.. B entegreyi  ÖZDİSAN  firmasında bulabilirsin  tel no :0216 420 1882

AB ELEKTRONİK

merhaba arkadaşlar ben kullanıyorum ve gayet güzel sonuc alıyorum siz neden sorun yaşadınız bilemem bence cok harika bir entegre evet tek kez proramlayıyorsun  ama cok harika bence ısd yada APR 96000 ile mukayese bile edemezsin ses kalitesini firmaya ses göndermenize gerek yoktu bence kendiniz düzenleye bilir diniz ses leri GoldWave  AudioAlchemy WAV Edition bu proramlarla kendiniz düzenleye biliyorsunuz  malzemecilerde var ben çimden getitdiriyorum http://www.aliexpress.com daha ucuza geliyor letfen yanlış anlamayın beni size saygısızlık yapmak deyil niyetim kesinnikle sadece naciz hana bildigim kadarıyla paylaşmak istedim herkeze sonsuz saygılarımla  allahıma emanet olun iyşallah

mitec

Alıntı yapılan: AB ELEKTRONİK - 25 Şubat 2014, 00:42:32
merhaba arkadaşlar ben kullanıyorum ve gayet güzel sonuc alıyorum siz neden sorun yaşadınız bilemem bence cok harika bir entegre evet tek kez proramlayıyorsun  ama cok harika bence ısd yada APR 96000 ile mukayese bile edemezsin ses kalitesini firmaya ses göndermenize gerek yoktu bence kendiniz düzenleye bilir diniz ses leri GoldWave  AudioAlchemy WAV Edition bu proramlarla kendiniz düzenleye biliyorsunuz  malzemecilerde var ben çimden getitdiriyorum http://www.aliexpress.com daha ucuza geliyor letfen yanlış anlamayın beni size saygısızlık yapmak deyil niyetim kesinnikle sadece naciz hana bildigim kadarıyla paylaşmak istedim herkeze sonsuz saygılarımla  allahıma emanet olun iyşallah
merhaba bende bu ap89170 enetegresinden aldım.fakat ses dosyaları bu entegreye nasıl atılıyor bir türlü bulamadım.acaba bir programlayıcısı filan mı var.rica etsem yardımcı olabilirmisiniz

AB ELEKTRONİK

bu cihaz olmadan ses yukleyemezsin yasatın alacaksın yada bu cihazdan elinde olan kişilerden yardım alacaksın bmesela bende var bu cihaz cihazın fiyatı yaklaşık 250tl civarinda elindeki entegreye 170 saniye ses yukleye biliyorsun bu sürenin hepsini tek bir kanalada yukleye bilecegin gibi 8 ayrı şekildede yükleye bilirsin ses formatını voc formatına çevirmeniz gerekiyor yada wav 8bit mono formatı olmasılazım saygılarımla kolaygelsin

mitec

bilgiler için çok teşekkür ederim. o programlayıcıdan nereden temin edebiliriz Türkiye'de bulmak mümkün mü

AB ELEKTRONİK

dilerseniz internet dende bula bilirsiniz apılas ın bayilerindende temin ede bilirsiniz diler seniz bizden de temin ede bilirsiniz karar tamamen sizin hayırlı geceler saygılarımla kolay gelsin

otansev

bu devreyi sanırım telsizde voice recorder için kullanacaksınız.
çıkışı bir empedans trafosu ile alıp minik bir amplifikatörle güçlendirirseniz ses tatminkar oluyor.
Bendede var kullanıyorum.
73 de TA1AMO
TA1MK

AB ELEKTRONİK

SELAM bu devre usb ile pc ye baglanıyor ve enterre devreye takılıyor bu devrenin pc arayüzünden ses leri entegrenin içine yüklüyorsun aynı pıc gibi pıc i defalarca proramlaya biliyorsun yani silip yeniden yükleye biliyorsun ama 89 serisi entegreleri sadece birkez yükleme yapa biliyorsun içine yükleyecegin ses dosyasını voc formatına cevirmen gerekiyor hepsi bu saygılarımla