Erol Bey den Bir Rica

Başlatan sonmoikan, 22 Nisan 2014, 16:13:05

sonmoikan

Hocam beni kırmayıp isteğimi gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

Abdullah YÖN

ABDULLAH

F®T

hocam fotografı göremiyorum.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

ete

önceki sayfada duruyor

ete

F®T

hocam malesef ben göremiyorum.açmıyor fotografı.bizded ne nasip varsa.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Tesla Coil

FT abi farklı tarayıcıları denedinmi ? Tarayıcıdan kaynaklanıyo olabilir ve ya antivürüs gibi bişe kullanıyosan internet prototection fln..

ete

jpg olarak da ekledim. Yükleyip bak bakalım.

Ete

F®T

Hocam Allah razı olsun her zamanki gibi kimseyi kırmadınız.Allah hayırlı ömürler nasip etsin.Maşallah.inşallah ankaraya yolum düşerse nasip olursa uğrayacam.geçen sefer nasip olmadı.nasipse bu sefer.

kudretuzuner

Merhaba,
Erol bey'i birkaç sene önce tanıdım.Sağolsun Istanbula geldiğinde,davetimi kabul etti.Birbirimizi hiç tanımadığımız halde mecidiyeköyde buluşma noktasında o kadar insan içinde ben onu o da beni tanıyarak yaklaştık ve tanıştık.(frekans rezonansı diyelim)iş yerimde uzun uzun sohbet ettik doğru dürüst bir yemek bile yiyemedik ama sözünü almıştım birtürlü  kısmet olmadı.Benim Istanbulda olmam,onun Ankarada olması görüşmeyi zorlaştırıyor.Tam bir amatör ruhla çalışır.Konulara çok hakimdir,hiçbir bilgiyi esirgemez,Özetle elektronik piyasasında,sorulan her soruya bildiği taktirde doğru cevap alabileceğiniz kaynaktır.Çok,ama çok da mütevazidir(alçak gönüllü).Hocaya sevgiler saygılar sunar çalışmalarında başarılar dilerim.

est32

Çok düşündüm ama asla yanıtını bulamayacağım, insanlar neden hiç görmedikleri birinin yüzünü hayalinde canlandırmaya çalışır acaba?
Cidden çok şaşırdım hayalimdeki kişiyle hiç alakası yok. Hayalimde nedense orta yaşlı esmer ve biraz daha kilolu biri canlandırıyordum.
Ayrıca benim hayretle izlediğim, imrendiğim iki kişi var forumda. Biri ETE hoca diğeri de Kudret Uzuner.
Çevremdeki yaşlı ve orta yaşlı kişiler elindeki nokia 3310'u kullanamayıp ya başkasına numara çevirten ya da sinirlenip yere çarpan kimseler.
ETE hoca ve Kudret hocam(ayrıca doktordur kendisi) ise 60 lı yaşlardaki kimsler ve bırakın telefon kullanamayı MCU-PC programlayan PCB tasarlayıp web sayfalarıyla uğraşan, uzaktan kumandalarla harikalar yaratan insanlar. Umarım ben de ilerleyen yaşlarımda onlar gibi amatör ruhumu kaybetmem.
Birkaç ay önce eski iş yerime yeni bir müdür geldi, yaşını başını almış bir adam. bana bilgisayarı ve mail yazmayı öğretir misin dedi, şaşırdım kafa buluyor sandım, bu nasıl müdür olmuş diye. Cidden bilmiyor.
Ana sayfada google'ı bulamayınca internete giremiyor.
Ayrıca ben de teşekkür ediyorum fotoğraf için, gerçekten ben de çok merak ediyordum kendisini. Yoksa hala hayalimdeki esmer adam olacaktı karşımda...

kotan04

merhaba hocam resminizi gördüm bende sizi hep merak etmişimdir hatta bir ara bende resminizi görmek için ricada bulunmuştum :) ve sonunda sizi gördüm hocam hemen hemen  aklımda oluşturduğum profilin aynısı .
hocam sizden allah razı olsun sayenizde çok şey öğreniyoruz sevgiler saygılar iyi çalışmalar

baranekrem9

Ete hocam resimde ki siz olamassınız kesin şaka yapıyorsunuz ben sizi 25 yaşlarında falan hayal ediyordum şoktayım  :o  :o  :o  :o  :o

Maxim

ete hocam tam tahmin ettiğim gibi çıktınız.
karizma süper :)

yanlızkurt

Allah hayırlı uzun ömür versin.ben 30 yaşındayım  sizi gördükten sonra nekadar tembel olduğumu anladım ve kendimden utandım. Allah gönlünüze göre versin. ben karşımda kendi yaşıtlarımda biri var sanıyordum.

onurinci

Hocam maşallahınız var.pek şaşırmadım çünki istanbulda Kudred bey ile buluşmamızda size ait detayları aşağı yukarı almıştım.bende sizden üç beş yaş küçüğüm.
hocam Allah sağlıklar versin,Yeşilçam jönü Ediz HUN'a benzettik.kalın sağlıcakla.

POWER

yanlızkurt'a katılıyorum.bende 45 yaşındayım ama durumumuz ortada işte.ete hocamdan çok şey öğrendik çok.Allah ondan razı olsun.