Dot-Matrix Ledler ile çalışan Saat

Başlatan ete, 30 Eylül 2011, 10:08:47

liquid pro

Alıntı yapılan: kuylus - 13 Ekim 2014, 19:26:19
Kayar noktalı olanların BAS dosyası var

Evet, ben bulunmak istiyorum 
Kayar Noktalı olanların BAS dosyası var
teşekkür ederim.

liquid pro

Alıntı yapılan: ete - 13 Ekim 2014, 19:56:44
Liquid Pro,
Iran'dan aramıza hoş geldin. Bazı nedenlerden dolayı dosyaları mesaj ekinde mail adresine yolladım.

You wellcome from Iran to our web site.
Due to some personal reasons I sent the files to your email.

Ete

Teşekkür ederim, sizi ve teşekkür Ysyar teşekkür
mersi

rexo

Liquid Pro,

You wellcome from Iran to our web site.

liquid pro

Thank you.
This website is very good.
سپاسگزارم

liquid pro

merhaba
Bana yardım ettiğin için teşekkür ederim.
Eğer (bana kodu dosyaları BAS saat (Matrix_SN_KayarNoktalı.rar) nokta hareketli göndermenizi rica :)
teşekkür ederim

liquid pro

Olası lütfen pm bana kod dosyaları 8x5 matris ise. (Matrix_SN_KayarNoktalı.rar) sizin bas yükleyin.(COD BAS FILE)
Nokta hareket - (:)
teşekkür ederim

erdoganacun

ete  hocam  merhaba   saatlerde  kullandığımız     ben DS1302  ile  DS1307   hocam  sizce   bunların  hangisi  daha  kararlı  çalışıyor

ete

İkiside kararlıdır. Farkları haberleşme şekli yalnızca. kararlılık kirsitallerine de bağlı ayrıca.
Yoksa kendilerinde bir sorun yok.

Ete

liquid pro

Merhaba Efendim Ortakları mümkünse
  Program kodu beni göndermek için nokta harkati
(nokta harkati BAS cod )
teşekkür ederim

liquid pro

ETE

Bana yardım ettiğin için teşekkür ederim.
Alarmlar proje 5 matrisine ilave edilebilir

muratersoz06

Ete hocam merhaba , Öğretmenim ve bu projeyi meslek lisesinde öğrencilerimle yapmak istiyorum .  Projeyi indirdim fakat ,proteus hata veriyor hangi versiyonda açılıyor . Acaba ?  bende 6.9 ve 7.1 var ?

Hattuşa

Hocam isisin verdigi hata nedir. Bende 7.1 kurulu ama 7.1 altindaki tum versiyonlu semalari acabiliyorum.

ete

yanlış hatırlamıyorsam 7.10 ile hazırlanmış idi.
Açabilmeniz gerekir.

Ete

Dr.Elektronik

Sayın Kuylus 5x7 çalışmanız çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Sizden ricam  parça parça olan dosyaları tek bir zip dosyası haline getirmeniz. Proteus kullanmayanlar içinde  devre çizimi ve pcb'sini  resim yada pdf dosyasını eklemenizi rica ediyorum.

Ete Hocam bu konudaki tüm farklı çalışmaları  ilk sayfada  son hallerini güncelleyerek ilk mesajda yayınlamanızı rica ediyorum.

Bu çalışmada emeği gecen herkese teşekkür ederim..

kuylus

Kartların basılmış ilk halinde, saat entegresinin smd kılıfı  yanlış olmuş, birde  matrixlerin birinde ,  bir tane pin bağlanmamıştı, sonraki çizimde o hataları düzelttim.