PIC Basic veya prton Ide Kursu

Başlatan aberk, 27 Ekim 2013, 16:20:20

aberk

Selam arkadaşlar ben online pic eğitimi almak istiyorum aranızda   online Pic eğitimi veren varmı yada öyle  online kursları flan varmı yardımcı olursanız sewinirim.

F®T

bu tip forum ortamları hele bu forum insanı çok rahat eğitir.yaklaşık 10 senedir bu tip forumları takip ediyorum.bana %75 kazanımlar sağladı sende takip edersen sende çok şeyler kazanırsın.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

aberk

Haklisin ama egitmen olduğunda daha hizli öğrenirsin o yüzden öğretecek birini ariyoruyorum zamandan kazanmakicin bu arada egitim werene uücret verecem sanal ortamda egitim bulamıyorum.

Hattuşa

Alıntı yapılan: aberk - 29 Ekim 2013, 12:17:20
Haklisin ama egitmen olduğunda daha hizli öğrenirsin o yüzden öğretecek birini ariyoruyorum zamandan kazanmakicin bu arada egitim werene uücret verecem sanal ortamda egitim bulamıyorum.

slm ayberk ben biraz proton biliyorum, site üzerinden veya skype den bildiğim kadarıyla bu yazılımı öğretmeye çalışırım yalnız karşılığında hiç bir ücret istemem sadece öğrendiğinde sende birilerinin öğrenmesine vesile olmanı isterim. şimdiye kadar 2-3 kişiye öğrettim. kabul edersen skype adresimi kaydet...

aberk

arkadaşlar askere gitmiştim o yüzden mesajşara cewap weremedim kusura bakmayim.