PCB BASMAK...__

Başlatan bahdiyarusta, 30 Nisan 2014, 20:21:48

bahdiyarusta

arkadaşlar.
merhaba,

elimden 5cm x 10cm boyutunda üzerinde  iki röle bir entegre ve çıkışlar olan bir devre var bundan ilk etapta 50 adet basmak istiyorum. adet çok olunca ütü ile zor oluyor ._
pcb yapan bi yere yaptırayım dedim. 50 kart için 100$ + kdv istediler. bu da bana çok pahalı geldi.
bu işi daha ucuza yaptırabilecek bir yer bulamadım.
evde kendim yapmaya karar verdim. bu üretim için ütüden farklı olarak nasıl bir seri üretim yöntemi kullanabilirim.
önerilerinizi bekliyorum
teşekkürler.
<<<***bahdiyarusta****>>>
                  - 66 -

est32

hiç uğraşmaya değmez, şuraya http://www.metaspcb.com/ girip çiziminizi yollayın ve fiyat isteyin. Kalıp parasıymış bilmem neymiş istemiyolar. 50 tane gayet güzel bir sayı, tek yüzeyli ve yüksek kalite bir şey istenmezse çok çok ucuza yapıyolardı bi zamanlar ki hala öyle olduğunu umuyorum.
3-5 den fazlaysa kesinlikle ellle uğraşılmaz...
ekleme;
kartı yaptırdığınızda kartın fotoğrafını ve adet başına ne kadar ödediğinizi de yazar mısınız? mümkünse fiyatlandırmayı nasıl yapıyolarmış sorar mısınız? ben de bişey düşünüyorum da.

tuncay37

metaşa  bir kaç ay önce 100 adet (10x10 tek yüzlü FR2 yeşil maskeli, component baskılı ) kartı 100 TL ye yaptırdım. bir haftada gönderdiler. hatta kolide 100 den fazla plaket vardı. fiyatlandırmayı metrekare hesabına göre yapıyorlar.

bahdiyarusta

Alıntı yapılan: tuncay37 - 01 Mayıs 2014, 13:00:37
metaşa  bir kaç ay önce 100 adet (10x10 tek yüzlü FR2 yeşil maskeli, component baskılı ) kartı 100 TL ye yaptırdım. bir haftada gönderdiler. hatta kolide 100 den fazla plaket vardı. fiyatlandırmayı metrekare hesabına göre yapıyorlar.
.
10x10 tek yüzlü kart için 100 adedine 100 tl demek tanesi 1tl demek. bunu nerde yaptırdınız..???
                  - 66 -

MS_59

metaş  PCB
yaptırılacak pcb 50 adetten fazlaysa kalıp ücreti almıyorlar daha önce bende burada yaptırmıştım elle uğraşmana değmez telefonla ara fiyatını söylerler
mehmet

ersangundogdu

Metaş'ı bende tavsiye ederim. Gayet ilgililer.

ali

eger izmirde yaşıyorsanız,efebaskı devre yada izmirbaskıdevre yi önerebilirim.
önerebilirim.

bahdiyarusta

- 66 -

Elzemefe

yalnız metaş bana  en son çok güzel bir  iyilik yaptı ...
burda yazılanları ve fiyatları okuyunca çok şaşırdım ...
metaşpcb değil mi aynı yerden bahsediyoruz....
üstelik  kart berbat geldi üzerinde yeşil kaplama elime geçiyordu
...