HANGİ PROGRAM

Başlatan asof544, 03 Şubat 2015, 12:47:44

magic_gun

Alıntı YapBütün bu mesajlardan çıkan sonuç şudur. Öneride bulunanların tamamı kendi kullandığı sistemi önerir. Çünkü ona aşinadır. En kolay şey bildiğin şeydir. Bilmediğin sana zor gelir. Bu nedenle bana sorarsan örnekleri incele. Hangisi sana kolay ve anlaşılır geliyorsa ona yönel.

ETE hocama kesinlikle katılamak ile bir kac sey ilave etemek istiyorum,,,// tamamen sahsi gorusumdur kimseyi inciltmek istemem

her nekadar bazen mikro C kullanmak zorunda kalsamda anti_C ci olarak yazıyorum

kullandıgımız periferallerin registerlerini bilmeden hazır kutuphane kullanarak nekadar programcı olunur yada kutuphane kullanıcısı ??
ccs ve ardiuno veya mikro c için nrf24l01  kutuphaneleri var al include et ve calıstır  sonuc yazan adamın istekleri dogrultusunda.. hepside 1mbit ve 5 tekrar yapmıs registerlerde sonuc 25 mtden fazla degil ,,datasheeti net okursak en iyi sonucu 250kbit ve 15 tekrarda verdigini nordic israrla belirtmiş ,,
şimdi kutuphaneyi degiştir gibi sozler gelebilir dogaldır eger o kutuphaneyi edit edecek bilgi ve beceri varsa neden kullanayım ? oturur kendim yazarım ve kuralları ben koyarım yazan insanlar degil....
basic turevleri ve assembler i sevmemin temel sebebi budur

yazılımcı oldugumuz kadar donanımcı olamaz isek bir kol eksik kalıyor gibime geliyor  :(
asm de ısrarcı olusum yapılan sistemin uzerinde tam hakimiyet içindir
sevgi v saygılarımla
Günhan

hayal etemeden basaramazsınız
u cnt achieve w/out dreamin