smd ledli butonlu membran hakkında.

Başlatan F®T, 07 Mart 2015, 19:50:40

F®T

Arkadaşlar smd ledli ve butonlu membran yaptırmayı düşünüyorum.Yaptıran varmı.Hangi firmalar uygun yaparlar fiyatı neye göre belirleniyor.Bilgisi olan varmı?
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

F®T

anlaşılan kimsenin bu konu ile ilgili tecrübesi olmamış.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

gogoce

ozaman bu konuda bize lokomotif sen olacaksın ferit abi
Ne ukalayı affederim nede yapılan haksızlığı ...
Ya sus adam sansınlar , yada adam gibi kouş ilham alsınlar

F®T

linkleri inceledim.esasında  tecrübe yaşamış arkadaşların görüşlerini almak istiyorum.memnun kaldığı bir yeri tavsiyesi yada şu şekil olursa daha iyi olur gibi bir görüş.

EMKE

Herkese iyi akşamlar benimde sorularım var daha önce leksan baskısı yaptırmadım peki tasarımı hangi programlarla ve butonların bağlantı şekillerini matrix düzenmi yada düz bağlantı şeklimi olduğunu vs gbi bilgileri nasıl aktarıyoruz tasarım yaptırcağımız firmaya teşekkür ederim cevaplar için şimdiden.

rexo

Alıntı yapılan: F.T - 08 Mart 2015, 23:09:42
linkleri inceledim.esasında  tecrübe yaşamış arkadaşların görüşlerini almak istiyorum.memnun kaldığı bir yeri tavsiyesi yada şu şekil olursa daha iyi olur gibi bir görüş.

Sitil bu  işte  iyidir açıp görüşün gerekli bilgiyi alırsınız.