PBP İLE İLGİLİ YARDIM

Başlatan E.murat, 25 Mart 2015, 00:05:34

E.murat

Selamun aleyküm arkadaşlar sizden bir konuda yardım almak istiyorum pbp deneme sürümü kullanıyordum ve sürüm deneme sonu geldi bende çakıldım kaldım. Şu an ücretsiz kullanabilecegim hangi sürümler varsa hangisini tavsiye edersiniz ayrıca sitede yasak degilse bana pbp ilaçlı program linki  yada sadece ilaç bulabilecegim link verebilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

ete

ilişikteki dosya içindeki yerlerden birinde bulabilirsin sanırım. Bir çoğu ölüdür ama hala faaliyette olanıda vardır mutlaka.

Ete

E.murat

hocam tekrar kusura bakmayın cevapta biraz geciktim şimdi söyle bir durum var süresi dolan versiyonu kaldırdım liste de silinmemiş bir link buldum indirip  c ye kurulum yaptım ama bu kezde inc dosyasında işlemciye ait sürücü bulunamadı gibi bir hata veriyor. şaşırdım kaldım ? tekrar bir el atarsaniz sevinirim.

ete

Nereye el atacağımı şaşırdım doğrusu. Çıkan hatayı buraya koymak yerine yüzeysel bir hata mesajı bildirimi yapıyorsun ve benden el atmamı istiyorsun. Bir de nasıl et atacağımıda söylede ona göre atayım bari. !!!

Yüzlerce kişiye aynı yolu gösterdim tek el atmada hallettiler sende halledebilirsin.
Mutlaka yanlış bir şey yapıyorsundur.

Aşağıdaki linkte yazılı olanları incele
http://etepic.com/index.php/topic,300.0.html

Ete

E.murat

evet hocam aslında ne söyleseniz haklısınız daha önce 3 kez kurdum sıkıntısız kullandım ama bu yeni trial versiyonda mcs ve asm tek  kurulumda yükleniyor ve sigorta ayarları gerekmedi onu kaldırıp eski versiyon yüklenince sıkıntılar çıktı