SD kart kullanımı ?

Başlatan magic_gun, 09 Haziran 2015, 19:13:45

magic_gun

Proton ile SD kart  FAT16 kullanan oldumu ?
saygılarımla ,,
M_Gun
hayal etemeden basaramazsınız
u cnt achieve w/out dreamin

Hattuşa

bu konu ile ilgili benimde merakım var, elimde bir PDF dosyası vardı ama şuan işteyim evdeki pc de olması lazım, blow off ile ilgili, sd kartta ki müzikleri işlevine göre çaldırıyordu, protonda yazılmış bir kaynak ama derleyici derleme yaparken zorlanıyordu. eğer hala ilgilenirsen ve işime yarar dersen yarın bulup paylaşayım.
çözersen bize de öğretirsin diye düşünüyorum  ;D   ;D

magic_gun

:) sevinirim ,,
bitirice tabiki paylaşırım

~ENES~

Hocam antrak gazetesi haziran 2012 yazısında var SD karttan müzik çalmak .. Fakat şöyle birşey var işlemci ile müzik çalmak için yüklenen ses 8 bit mono olarak kayıt edilip SD karta yüklenmesi gerekir .. Sonra ccp modülünden okunan değer pwm olarak çıkar oradan filtre devresi ile anfi devresine girer ana mantık bu .. Gazetede proton kodlarında var orda yardımcıoolacağından eminim .. Orda r2r DAC ile çıkışa aktarmış okunan sesi ama hpwm ile de yapılır biraz uğraşmak gerek .. Walla uğraşan olursa bende yardımcı olurum bende yapmak istiyorum ama uğraşacak fazla vaktim yok ..
ALLAH'a teslim olmuş bir insan ! Ne sultan tanir , ne sadrazam !

F®T

Bende merak ediyorum şu işin özünü öğrenmeyi.Güzel bir çalışma olur.Elimden geldiği kadar katkıda bulunmak isterim.Site içinde güzel bir proje olur.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

~ENES~

Birisinin bismillah demesi lazim lazim ozaman :)

magic_gun

hadi o zaman ,bismillah
öncelikle bu konuyu kavrayıp sonra CCS nin library sinden port ederek  //ccs nin hantallıklarını elimine ederek// yapmak gerekir diye düsünüyorum

saygılarımla

~ENES~

Hattuşa

slm arkadaşlar söylediğim gibi dosyayı ancak bugün bakıp bulabildim. dosyada MMC kart ile "wave file player" işlemi yapabiliyor. yalnız ben denemedim, zira kendimi verip olayı çözemedim. dosyada protonda yazılmış bas dosyaları, açıklamalar ve barış samancı hocanın açıklaması vs var, yani dosya epey kabarık o yüzden bir upload sitesi üzerinden verebiliyorum. umarım faydalı olur ve bizlere de bu sistemi öğretirsiniz. dosyayı ben amasyalı bir arkadaştan almıştım. ona yardımcı olamadım  :(

http://www.yukletr.com/download.php?file=db47b8d31c0ebf174fa606229faa23a2

magic_gun

:) degerli pro-TR , bu bilgiler tamamen yeterli :) umarım yakın zamanda bu işi bitirip sizler ile paylasırım ,,,
ama programın buyuk bir bolumunu hız ve performams için assembler yazacağım 
sevgi ve saygılarımla

m.gun