Tanışma

Başlatan dedim, 04 Temmuz 2015, 19:03:11

dedim

erol ustama burdan da tesekkürleri mi borc bilir calısma hayatında basarılarının devamını dilerim.Kendisiyle bugun sahsen tanısma fırsatım oldu.Güzel bir sohbeti muhabbeti var.

F®T

Erol abi ile bende nasipse buluşucam.Bir türlü uygun bir zaman denk gelmedi.Nasip kısmet.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

ete

Kısmetin önüne heçilmez. Olur bir gün inşallah.

Ete

mesut25

ete hocam sizin gibi degerli biriyle tanışmak bende çok isterdim ve aklıma şöyle bir fikir geldi neden ortak bir yer herkezin gelebilecegi bir yer buluşup toplanmıyoruz ki  ben izmit teyim

gogoce

aslında güzel fikir bence
Ne ukalayı affederim nede yapılan haksızlığı ...
Ya sus adam sansınlar , yada adam gibi kouş ilham alsınlar

F®T

Bencede güzel ama farklı şehirlerde yaşayan  insanların bir noktada buluşması eylemi gerçekleşebilecek bir eylem değil gibi görülüyor.Yada zor bir iş diyelim. :'(
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Elzemefe

Olabilir  plan yapılırsa..
Yakın olanlar  bir araya gelirse ortak bir merkez belirlenip
Hareket edilirse  neden  olmasın

Hattuşa

başkent buna uygun bence, müsait bir zamanda başkentte bir başlangıç yapılabilir

ete

Böyle bir şey düşünülüyor ise Ekim aynı düşünün. Haftaya kısmet olursa yazlığa geçeceğim. Eylül sonuna kadar oradayım (burhaniye/Balıkesir)
Ete

Hattuşa

Alıntı yapılan: ete - 10 Temmuz 2015, 21:24:09
Böyle bir şey düşünülüyor ise Ekim aynı düşünün. Haftaya kısmet olursa yazlığa geçeceğim. Eylül sonuna kadar oradayım (burhaniye/Balıkesir)
Ete

yani hocam bizim projelere bol bol zaman ayırabilirsiniz  ;D  ;D  ;D

gogoce

F.T abi beraber buluşup balıkesire gidelim

F®T

Ömer bu aralar boştasın heralde  :o
Nasip bu işler olabilir neden olmasın.

gogoce

F.T. Yapalım ozaman bi güzellik beya :)

F®T

Bu aralar yoğunum.Bende senelik izine çıkıyorum.Çanakkaleye giderken ben uğrarım belkim. ;D