Rf kayan yazı

Başlatan muratu, 13 Şubat 2012, 21:08:40

muratu

Brezilyalı bi vatandaşın bizim forumlardan birinde yayınladığı ingiliz bi vatandaşın yapmış olduğu bol animasyonlu bi kayan yazı devresi.Dosya içerisinde asm visual basic gönderme programı resim v.s mevcuttur

muratu

ELZEMEFE

microtronic

Bencede çok başarılı.

sinkotan

muratu kardeş kolay gelsin
vermiş olduğun rf kayan yazı devresini yapmak istiyorum.bana yardımcı olurmusun.
tşkler

fatih_27

Bu dot*matrixlerde yazıya efect nasıl veriliyor acaba ?

muratu

Alıntı yapılan: sinkotan - 10 Aralık 2012, 10:07:16
muratu kardeş kolay gelsin
vermiş olduğun rf kayan yazı devresini yapmak istiyorum.bana yardımcı olurmusun.
tşkler
Tamam devreyi buraya ben ekledim ama baştanda söylediğim gibi bunu başka bir türk sitesinde brezilyalı bir vatandaş vermişti bende faydalı olabileceğini düşündüğüm için buraya ekledim kayan yazıyı yapan orjinal kişi de ingiliz yanlış hatırlamıyorsam sürücü entegreyi (MM5450) türkiyede satan varmı bilmiyorum önce onu bulup devreyi deneme bordunda yapıp bi denemek lazım birde tabiki o rf alıcı verici de lazım (ER900TRS) ben kendim başka bi kayan yazı devresinde türkiyede satılan kristalli alıcı verici (RWS434N) ile denedim alıcı kontrol kartında takılı iken bilgisayardan veri gönderdiğim de eeprom'a bilgiyi yazdıramadım çünkü alıcı sürekli kendisi parazit yapıyor ekranda anlamsız karakterler çıkıyor ve bilgiyi kaydedemiyor bu adam nasıl yaptı bilmiyorum zaten onun yazılımı asm 9600 baud kullanmış data gönderiminde ben 2400 de bile bişey yazdıramadım ve bu parazit yüzünden vazgeçtim kablo ile devam ediyorum.

sinkotan

muratu kardeş sen bu rf kayan yazıyı yaptınmı acaba.yaptıysan yardımcı olurmusun.
sağol