PC VE HYPER TERMİNAL KONTROLLÜ STEEP MOTOR

Başlatan fatih88, 12 Nisan 2012, 12:27:37

fatih88

arkadaşlar devre çalışıyor yapmak isteyen olursa diye buraya koymak istedim iyi çalışmalar
bilgi paylaştıkça çoğalır!!

www.fayelektronik.com

kudretuzuner

Merhaba
Teşekkürler,güzel bir çalşma olmuş.Merak ettiğim bir konu,PC tarafındaki yazılımın butonlarını nasıl yaptınız hazır .jpeg mi çağırıyorsunuz(dosyadan) veya siz mi dizayn ettiniz?Teşekkürler.

F®T

norton exe dosyasında virüs olduğunu söylüyor.kontrol edermisin.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

fatih88

kardeşim program delphi de yazılmıştır. programı ben yazmadım beraber çalıştıgımız mühendis arkadaş karalayıverdi sadece picyazılımını ben yaptım ete hocamızın katkılarıyla ama butonları satın aldıklarını biliiyorum diyer yazılımlarında kullanıyorlar

feritt kardeşim bildiğim kadarıyla virüs yoktu taratıp göndereyim diyecem ama sağolsun arkadaşim notebook a çay döktü ama en kısa zamanda yollarım iyi çalışmalar

www.fayelektronik.com

kudretuzuner

Merhaba
Ben de norton kullanıyorum ama exe'yi sorunsuz açabildim.

F®T

kudret bey bilemiyorum daha rar dosyasını açmadan norton virüs olarak exe yi sildi.nortonunuz güncelmi.

"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

kudretuzuner

Merhaba
Evet,lisanslı ama maalesef 1 ay sonra bitecek.Yenisini alacağım.

fatih88

arkadaşlar sizden özür diliyorum bilgisayarı yeni tamir edebildim ferittt kardeşim birde buna bak eset de tarattım virüs bulamadı inş açılır.

www.fayelektronik.com

F®T

:-[ ya arkadaşlar bu norton inadla bu dosyada virüs olduğunu söylüyor ve siliyor.

virüs adıda : WS.Reputation.1

fatih88

ferrittt kardeşim nortonu bir devre dışı bırak dene ben bu yüzden bir çok virüs programını kullanmıyorum cracklı programları virüs diyor siliyor kaç virüs programı denedim bir eset iyi şimdi bir sorunum yok

www.fayelektronik.com

F®T

Devre dışı bıraktım çalıştı ama neden bu şekilde virüs olarak görüyor anlamadım.

fatih88

valla ferittt kardeşim bende bu şekilde proton basıc de çakılmıştım avg virüs var diyor exe çalışmıyor not 32 yi kurdum güzel çalışıyor şu an rc5 sistemi ile uğraşıyom hex e çeviriyor sorun yok

www.fayelektronik.com

F®T

anlaşılan bazı virüs programları çok sağlamcı davranıyor.nortonda öyle yapıyor ayrıca bulunan virüste yüksek seviyede olan bir virüs.nortonda yabana atılacak bir program değil.dikkat etmek lazım.

fatih88

ferittt kardeşim yaklaşık devreyi yapalı 4-5 ay oldu bilgisayar göçmedi bende şu ana kadar bir sorun yok tabi karar senin

www.fayelektronik.com

F®T

bazı virüsler bilgi toplama amaçlı oluyor.bazılarıda çökertir.ama sorun değil zaten nortona program sağlam dedim açtım.güzel çalışma olmuş elinize sağlık.başarılar...