Kahraman üyeliğim hakkında.

Başlatan elektro77, 29 Eylül 2019, 18:33:31

elektro77

Sayın ete hocam;
Biraz önce kahraman üye olduğumu gördüm.
Peki kendimi kahraman hissediyormuyum derseniz. Hayır hissetmiyorum.
Çünki sizinde dediğiniz gibi hala soran adam konumundayım.
Bu sıfatla, forumda sorulan sorulara cevap verebilecek bilgi düzeyinde değilsem bu sıfat bana ağır gelir.
Bu nedenden dolayı üyelik sıfatımın düşürülmesini talep ediyorum.
SAYGILARIMLA.
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

ete

Otomatik ve mesaj sayısına bakılarak verilen bir ünvan bu. Nasıl düşürülür bilemiyorum maalesef.
Ete

elektro77

o zaman elektro77 üyeliğimi durdurup yine buna yakın bir isimle tekrar kayıt olacağım eğer izin verirseniz.
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

elektro77

Bu arada siteye üye olmak için gerekli aktivasyon kodu maile gelmiyor hocam.

Burak

Ben mesaj sayınızı 1'e düşürerek istediğinizi yaptım tekrar üye olmanıza gerek kalmadı .

Çok güzel bir cümleyi ifade edeyim yeri gelmişken ... Descartes'ın bir cümlesidir ;

'In order to determine whether we can know anything with certainty, we first have to doubt everything we know.'

Birşeyi kesin gözüyle bildiğimizden emin olmak için öncelikle bildiğimiz herşeye şüpheyle(sorguyla) bakmalıyız .

Bu yüzden çok iyi bilsekte sormalıyız , sorgulamalıyız , çünkü bazen birisinin sorusundan başka bir birey birşeyler öğrenir ve hatta farketmesekte soruların içinde bilgiler vardır ve onlardan dahi birçok şey öğreniriz .

Burak
Ω Gens Una Sumus Ω

elektro77

Alıntı yapılan: Burak - 30 Eylül 2019, 17:08:57Ben mesaj sayınızı 1'e düşürerek istediğinizi yaptım tekrar üye olmanıza gerek kalmadı .

Çok güzel bir cümleyi ifade edeyim yeri gelmişken ... Descartes'ın bir cümlesidir ;

'In order to determine whether we can know anything with certainty, we first have to doubt everything we know.'

Birşeyi kesin gözüyle bildiğimizden emin olmak için öncelikle bildiğimiz herşeye şüpheyle(sorguyla) bakmalıyız .

Bu yüzden çok iyi bilsekte sormalıyız , sorgulamalıyız , çünkü bazen birisinin sorusundan başka bir birey birşeyler öğrenir ve hatta farketmesekte soruların içinde bilgiler vardır ve onlardan dahi birçok şey öğreniriz .

Burak

o halde bende Descartes'ın bir sözüyle size kendimi anlatayım.
"Hiç kimseye yararlı olmamak tam anlamıyla değersiz olmak demektir."
Bunu kendimi aşağılamak babında yazmadım.
Henüz değerli olamadığımı yani kahraman olamadığımı anlatmak istedim.
bu arada teşekkür ederim. soru sorarken mesajımın yanında kahraman üye yazdığını görmek gerçekten beni rahatsız edecekti.