Protesto

Başlatan MB_77, 13 Kasım 2021, 07:56:38

MB_77

selamlar,

Bir forumu forum yapan üyeleridir.

Aşağıdaki linkteki konuda yapılan, hiçbir mesnet göstermeden tamamen keyfi değerlendirmelerle lafını söyleyip konuyu kilitleyen, " Buraların kralı benim ben ne dersem o olur!!!" tarzındaki çirkin uslubu kınıyor ve protesto ediyorum. bu maksatla bugüne kadar yazmış olduğum tüm mesajları sildim. kilitli konulardakilerin de yönetim tarafından silinmesini talep ediyorum. bundan sonra da krala çıplak olduğunu hatırlatmaktan başka iletim olmayacaktır.

https://etepic.com/index.php/topic,4783.msg44337/topicseen.html#msg44337

ete

Üyelerimizin ne yaptıkları kendi tercihleri elbette. Bende bu kadar alıngan olanları kınıyorum.
Ortada fol yok yumurta yok iken bu kadar gürültü ve forum kirliliği yaratmanında bir anlamı yok idi.
Beğenirsin beğenmezsin senin tercihin. AMa her şeyini silip hala sitede kalmanıda kınıyorum.  Ne dedim polemik yaratmayalım "LÜTFEN"" demiştim. Ama yaratmaya devam ediyorsun bunun için seni kınıyorum.
Her zaman söylüyorum lüzumsuz konularda polemik yaratmayalım. Senin şahsına yönelik isim vererek bir şey söylemedim ben. Yanlızca ortaya bir ikaz koydum. Üstelik bu ikazı bütün üyelere yaptım Yanlış bilgi vermeyelim lütfen diye. Tek sen çıktın üstüne alınan. Bunda alınacak ne var. Bu sitede bir sürü acemi insan var. Yazılanları bir anda doğru kabul edebilecek bir sürü insan. Onları yanlış yönlendirmenin bir anlamı varmı? yok elbette. Bu nedenle ikazda bulundum ama sen ne yaptın alındın ve aşırı tepki gösterdin. Karar senin.
Senin düşündüğün anlamda bir tartışma ortamı ancak yüz yüze yapılan tartışmalarda olur. Zira söylenen yanlışların anında düzeltilmesi imkanı vardır. Forum sitelerindeki tartışmalar yazılı olarak kalır verilen bilgilerde yazılı kalır ve okuyanlar bunları doğru kabul eder bilgi veriliyor çünki. İşin bu kısmını hiç düşündünmü acaba.
Bu sitenin amacı pic ve onu programlama konusunda paylaşım yapmaktır. Bu amaca yönelik tartışma ve yorumları her zaman desteklerim destekliyorum da. Polemik konularını ise hemen kapatmaya çalışıyorum alıp başını gitmesin diye. Lütfen bu çerçevede kalalım.

Ete

rexo

Bir orkestrada ortalama 100 kişiden oluşur bu yüz kişiyi de yöneten 1 kişidir ve elinde bir çubuk vardır o çubuğu zamanında kaldırıp indirmez ise orkestra çöker.
Bence Ete hoca yazdıkları ve yazacakları ile orkestrayı çok güzel ve hakkaniyetli olarak kontrol ediyor.

Hattuşa

@MB_77 keskin sirke küpüne zarar verir, ben şahsen olmasa da ETE hocamı 15 senedir tanıyorum,hiç bir ideolojik dava gütmeden hiç kimselere yandaş ve propaganda yapmadan bu ülkeye kendi karınca kararınca hizmet etmeye çalışan iyi bir insandır, LÜTFEN kendinize gelin...
meyve veren bir ağacımız (ulu bir çınarımız) var, taşlamak yerine meyvesini yemeye çalış...

NOT: amacım birilerine yandaş olmak değil, sizi de ETE hocam gibi şahsen tanımıyorum, site de güzel paylaşımlarımız oldu. geleceğimiz için nefsi davranmayalım.

alisumer

o konu zeten tehlikeli bir konu zira sözkonusu sağlık ve kulaktan dolma bilgilerle ağır metal birikmesi sonucu bir çok organa zarar verebilme ihtimali olabilecek bireysel bir girişim. zaten millet çıkar yol arıyor darlanmış iyicene iki kişi denese vebali olur  bence konunun bu bağlamda silinmesi gerekiyor konuyu açan arkadaş gücenmesin ama bu araştırma üniversitelerde yapılacak bir araştırma . 
Hep meraktan