Uzaktan kontrol ve web sayfası - Proje yapacak firma aranıyor...

Başlatan . Kağan, 25 Temmuz 2022, 12:38:18

. Kağan

Arkadaşlar merhaba,
Biz sokak hayvanları için mama otomatları üretiyoruz. Bir şartnamede aşağıdaki şartlar isteniyor. Bu şartnameye uygun cihazın tasarım + imalatını yapabilecek ve web altyapısını hazırlayabilecek bir firmanız var ise bana ulaşmanızı yada yorum yazmanızı rica ediyorum.

4.2.Kontrol cihazı ile web platformu arasındaki haberleşme web servis ve endüstriyel protokollerle sağlanacaktır.
Web uyumluluk şartları; 
4.3. Web platformu png, jpg, gif ve benzeri formatları desteklemelidir. Gerçek zamanlı grafikler ve trend çizimler olmalıdır.
4.4. Web platformu üzerinden alarmlar ve diğer veriler takip edilebilmelidir ve aynı zamanda bu veriler bir veri tabanında saklanmalıdır. 
4.5. Veri tabanından toplanan veriler web platformunda toplanan veriler tarihsel olarak izlenilebilmeye olanak sağlamalıdır.
4.6. Web platformunda sınırsız sayıda kullanıcı ve tanımlanan kullanıcılarda farklı yetki seviyesine göre kullanıcı grupları oluşturulabilmelidir. Kullanıcıya özel alarm aboneliği tanımlanabilecektir.
4.7.Alarmlar kullanıcılara e-posta yoluyla iletilebilecektir.
4.8.Alarm geçmişi ve anlık alarm bilgileri raporlanabilecektir.
4.9. Şehir harita altyapısını görüntülenerek, harita üzerinde cihaz lokasyonları işaretlenmelidir. Harita üzerindeki mama otomatı işaretlerini üzerinden ilgili lokasyonun verilerinin bulunduğu sayfaya ulaşılabilmelidir.
4.10. Otomat içerisinde bulunan hazneye yerleştirilecek seviye sensörleri ile mama miktarı takip edilebilecektir.
4.11. Kontrol cihazı üzerinden mama otomatı haznesi doluluk oranı takip edilmelidir.
4.12. Mama Otomatlarında içerisinde bulunan haznedeki mama seviyesi %20 altına düştüğünde alarm oluşacaktır.
4.13. Mama otomatı üzerindeki otomasyon belirlenen mama miktarını kaba boşaltabilecek şekilde kurgulanarak programlanacaktır. Yüklenici bunun için gerekli olan tüm donanım ve yazılım altyapısını oluşturmakla sorumludur.
4.14. Mama otomatının merkezle haberleşmesi için 3G ve/veya 4G ve üzeri kablosuz iletişim altyapısı bulunmalıdır.
4.15. Kontrol cihazının web platformu ile iletişimi kesildiğinde ikaz veren bir sistem bulunacaktır.
4.16. Enerji kesilmesi durumunda alarm oluşacaktır.
4.17. Cihazın arıza vermesi veya çalışmaması durumunda WEB platformuna ikaz gönderen bir sistem bulunacaktır.
4.18. Cihaz uzaktan açma/kapama kontrolünü sağlayabilecek şekilde web yazılım sistemine sahip olacaktır. 
4.19. Mama kabında ağırlık sensörüyle tespit edilecek %30 üstünde mama olması durumunda yapılan bağış hafızaya alınarak kabın boşalması sonrası aktivasyona geçip mamayı kaba boşaltacak şekilde tasarlanmalıdır.
4.20. Mama kabı ve su kabı yerinden söküldüğünde ikaz alarmı veren sistem olmalıdır.

mehmetbag

Kağan bey merhaba. Ben Bertech Bilgi Teknolojileri Ve İnovasyon A.Ş. (https://berteknoloji.com) adına size yazıyorum. Eğer hala frima arıyorsanız sizinle irtibata geçmeyi çok isteriz.