DFplayer denemek için PC Arayüz

Başlatan fatih88, 18 Nisan 2024, 22:04:26

fatih88

sevgili forum üyeleri dfplayeri kullandığım projeler var lakin yeni dfplayerler(mp3-tf-16p) hem usb hem sd kart takılı iken bu iki kaynaktan farklı okumalar yapamıyordum. Usb takılı iken sd karttaki müzikleri çaldıramıyordum hep usb yi seçip ondan çalıyordu. Halbuki daha önceki aldığım dfplayer'lar sorunsuz çalışıyordu. Kabahatı kendimde aradığım için hep programıma kusur buldum. Programı düzelt geri yükle test et çok zaman alıyordu atmega64 programlaması çok geç oluyor buda aşırı sinir bozucu. O yüzden pc arayüz aradım yapılmışmı diye kimse yapmamış sadece android uygulama var onuda ben kullanamıyorum.
  Udemy den aldığım c# dersleri vardı 9 günlük tatilde hem akraba ziyaretleri yaptım hemde ders izledim birazda internetten yardım alarak kıytırık bir arayüz yazdım. Affınıza sığınıyorum arayüz çalışıyor ama belki syntax hataları yapmışımdır form'un görüntüsü hoş olmayabilir şimdiden affola kaynak kodları paylaşıyorum bu işi iyi bilen arkadaşlar düzenleme yapabilirler belki bir arkadaşımızın işini kolaylaştırır.
  Ara yüzde birçok fonksiyon var advert dahi deneyebilirsiniz umarım faydalı olur
saygılarımla

bilgi paylaştıkça çoğalır!!

www.fayelektronik.com