proton için picmulticalc tarzında program??

Başlatan mustafa, 26 Ağustos 2012, 22:57:30

mustafa

Merhaba arkadaşlar ,  yazdığım programlarda virgüllü hesaplamaları daha rahat yapabilmek için pic basic den proton basic e geçiyorum. Pic basic için Erol beyin tavsiyesi ile kullanmaya başladığım ve çok yararlı olan picmulticalc programını sıklıkla kullanıyordum. Acaba proton basic için de böyle bir program varmıdır?  İnternette araştırdım ancak genelde fuse generator tarzında programlar var ancak picmulticalc gibi geniş kapsamlı bir program göremedim malesef. Tavsiyede bulunabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar herkeze.

ete

PicMultiCalc her nekadar PBP icin kod üretirsede kodları protona çevirmek zor olmasa gerek. Zaten pek çoğu aynı.
Ete

mustafa

Erol bey cevap için teşekkür ederim. Proton ile yazılmış Bir kaç programı incelerken görmüştüm . seri port kesme define larının hemen yanında açıklama satırları vardı picmulticalc ın kodların yanında ürettiği açıklama satırları ile aynıydı bunlar. Onları görünce aklıma gelmişti acaba pic multicalc ı yazan insanlar aynısını proton içinde yazmışlarmıdır diye...

mustafa

arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Aradığımı proton un kendi sitesinde buldum bazı plug in ler var sitesinde.Yararlı olabilecek seyler . İhtiyacı olan arkadas var ise bi göz atsın derim.