Ete Hocama Ufak Bir Soru

Başlatan haberlesme, 26 Aralık 2012, 23:00:54

haberlesme

Hocam forumda dolanırken pcb ile ilgili bir yorumunuzu okudum proteus kullanmıyorum demişsiniz acaba hangi programı kullanmamızı önerirsiniz daha önce soruldumu bilmiyorum forumda aradım biraz ama bulamadım.

ete

Sprint layout kullanıyorum. Son derece kolay bir program.
Ete

haberlesme

Hocam en son sürüm olarak 6 yı gördüm ama birtürlü crackini bulamadım siz hangi sürümünü kullanıyosunuz internetten indirebilen

ete

Ben son sürüm olan 6 yı kullanıyorum. Direk sitesinden satın aldım bana 58 TL ye mal oldu.

Ete

haberlesme

Hocam bende internetten crackli 6.0 indirdim demo falan yazmıyo ama sizin aldıgınızdan bir eksikligi var mı bilmiyorum boyutu 7 Mb oldugu için ekleyemedim bakmanız için eklicektim.

ete

Kayıt ettiği dosyalara lay6 diye uzantı veriyorsa odur.
Ayrıca programı çalıştırıp yukarıda yer alan   "?" işareti yani Help menüsüne tıklarsan açılan menüden de info yu seçersen ekrana gelen resimden hangi versiyon lduğunu anlarsın. Resmin köşesinde 6.0 yazıyor.

Ete

haberlesme

Evet hocam çok saolun dediginiz yerlere baktım resim köşesinde 6.0 beyaz yazı ve kaydettigim dosyaların sonuda dediginiz gibi lay6 olarak kaydediliyor.Kütüphaneside kısıtlı değil herhalde hocam gözlemledigim kadarıyla

ete

Kütüphane aslında biraz zayıf ama sitesinde ilave komponentler yüklenebiliyor. Ancak yeni komponent ilave etmek çok kolay ben genellikle kendim iki dakikada yapıveriyorum.

Ete

haberlesme

Bende üzerinde denemeler yapacagım hocam açıklamalarınız için çok teşekkür ederim.Hocam bu 7 Mb lik dosyayı siteye nasıl atabilcegim hakkında bilgi verirseniz uygun konu başlığıyla siteyle paylaşmak isterim.Benim de ufakta olsa bir faydam olsun foruma

ete

Dosyayı burada paylaşman doğru değil. Bu tür dosyaları paylaşmıyoruz.
İsteyen istediği yerde bulsun kullansın ama buraya koymak olmaz.
Çok gerekiyor ise Link verirsin olur biter.

Ete

haberlesme

Özür dilerim hocam bilmiyordum bunu artık konuyu okuyup isteyen olursa ulaşırlar zaten kurallara aykırı bişey olmasını istemem.teşekkürler tekrar.