eski kıdemimin geri verilmesi.

Başlatan elektro77, 16 Ekim 2020, 15:23:51

elektro77

Burak bey merhabalar.
 Bazı etik sebeblerden dolayı 30 Eylül 2019 da isteyerek feragat ettiğim ve şu an 762 iletiye ulaşmış olan etepic.com Kahraman üyelik kıdemimin yine  bazı etik sebeblerden dolayı Ete Bey inde onayı olursa ve isteyerek veya istemeyerek yazılan bazı onur kırıcı cevapların kıdemime bakılarak yazılmayacağı konusunda faydasının olacağı düşüncesi ile geri verilmesini saygılarımla arz ederim. Kıdemime uygun şekilde davranmaya çalışacağımı da beyan ve taahhüt ederim.
Saygılarımla
Not: Size kişisel ileti gönderecektim ama beni daha önce, bilmediğim bir sebebten dolayı engellemişsiniz galiba.
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

Burak

Profilim özel mesajlara kapalı .

Burak
Ω Gens Una Sumus Ω

elektro77

Teşekkür ederim Burak Bey. Eğer yanlış saymadı isem İleti sayım 762 ye ulaşmış ama sorun değil Kahraman Üye yazması yeterli.
Gurur duydum.
 İyi Çalışmalar.
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

POWER

Merhabalar,
kıdem mesaj sayısına göre otomatik verilmiyormu? ben öyle biliyorum.

elektro77

Alıntı yapılan: POWER - 17 Ekim 2020, 12:30:22Merhabalar,
kıdem mesaj sayısına göre otomatik verilmiyormu? ben öyle biliyorum.
Dediğin doğru ama bu konu biraz farklı Power.
Ben 1 sene önce 500. iletimle kahraman üyeliği hak kazanmıştım zaten. Ama hala soru soran veya diğer kullanıcılara çok faydalı olamayan bir bilgi seviyesinde olduğum için bu kidemin sorumluluğunu kaldıramayıp tekrar acemi üyeliğe düşürülmem için site moderatörümüz Burak Bey e rica ettim. Oda ileti sayısını 1 e düşürüp tekrar acemilikten başlatmıştı.
Şimdi ise geri verilmesi için rica ettim sağolsunlar şu an 764 olan ileti sayımın bir kısmını geri iade ettiler.
Profilime girip ileti sayıma bakarsanız görebilirsiniz.

POWER