picproje sitesine ne oldu

Başlatan elektro77, 11 Kasım 2020, 15:47:35

elektro77

Pic proje sitesine giremiyorum. Aşağıdaki gibi bir uyarı veriyor. Sebebini bilen var mı?
Alıntı YapBu siteye ulaşılamıyorwww.picproje.org bağlanmayı reddetti.
Aşağıdakileri deneyin:

Bağlantınızı kontrol etme
Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme
ERR_CONNECTION_REFUSED
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

ete

PicProje de yeni güncellendi. Dosya yüküde epeyce ağır. Ufak tefek sorunlar olabileceği gibi server den kaynaklanan sorunlar da olabilir. Ben deniyorum sorunsuz giriyor. Bir ara bulunamadı diyordu sabah. Şimdi her şey normal gözüküyor.
Bekleyip yeniden denemek en iyisi.
Ete

elektro77

Alıntı yapılan: ete - 11 Kasım 2020, 16:45:27PicProje de yeni güncellendi. Dosya yüküde epeyce ağır. Ufak tefek sorunlar olabileceği gibi server den kaynaklanan sorunlar da olabilir. Ben deniyorum sorunsuz giriyor. Bir ara bulunamadı diyordu sabah. Şimdi her şey normal gözüküyor.
Bekleyip yeniden denemek en iyisi.
Ete
Dün ilk mesajımı yazdığımdan bu yana hala picproje sitesine giremiyorum acaba sorun benden mi kaynaklı?
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

gevv

Merhaba, alan adı ile ilgili bir sorun var yakında çözülür.

DUHAN_

ÇÖKTÜ sanırım birkaç gündür bene giremiyorum...

parametre

Alıntı yapılan: DUHAN_ - 17 Kasım 2020, 23:04:21ÇÖKTÜ sanırım birkaç gündür bene giremiyorum...
Simdi girebilirsiniz acildi