2023 dilek

Başlatan onurinci, 31 Aralık 2022, 01:51:03

onurinci

başta değerli hocam ETE ve Forum arkadaşlarımın yeni yılını kutlar,huzur ve sağlık dilerim..

Serk@n

Gönlünüzce bir yıl geçirmeniz dileğiyle...
Bildiklerimize göre hareket edersek bilmediklerimizi de öğrenebiliriz.

Akaan

Yeni yılda herşeyin daha güzel daha kolay olması dileğiyle. Yeni yılınızı kutlarım

Cesar35

Quero aproveitar este poste para agradecer também ao Grande amigo e professor ETE
Mesmo Que estamos bem longe e uma linguagem bem diferente nunca deixou as meu pedidos de ajuda em resposta
Agradeço do fundo do meu coração
Quero desejar não só ele mais todos aqui neste fórum onde eu fico à-vontade Um feliz ano novo cheio que paz amor prosperidade Que o ano 2023 seja uma ano bençoado por nosso Deus.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
I would like to use this post to also thank my great friend and professor ETE
Even though we are far away and a very different language has never left my requests for help in response.
Thanks from the bottom of my heart
I want to wish not only him but everyone here in this forum where I feel at ease A happy new year filled with peace love prosperity May the year 2023 be a year blessed by our God.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Bu gönderiyi ayrıca büyük dostum ve hocam ETE'ye teşekkür etmek için kullanmak istiyorum.
Uzakta olmamıza ve çok farklı bir dil kullanmamıza rağmen yardım isteklerime karşılık olarak hiç ayrılmadı.
Kalbimin derinliklerinden teşekkürler
Sadece onun değil, içimin rahat olduğu bu forumdaki herkesin yeni yılını kutlarım. Barış sevgi refah dolu yeni bir yıl 2023 yılı Allah'ımızın kutsadığı bir yıl olsun.

fatih88

dilerim 2023 yılı tüm form üyelerine sağlık mutluluk iş kolaylığı ve bol para getirmesini temenni ederim :D  :D  :D
bilgi paylaştıkça çoğalır!!

www.fayelektronik.com