Dot-Matrix Ledler ile çalışan Saat

Başlatan ete, 30 Eylül 2011, 10:08:47

kuylus

Bir kaç firma ile görüştüm  500 adet olursa  getirtirim dedi ,bende çindeki arkadaşa sordum bana 100 adet alıp gönderebilirmisin diye  bakayım dedi eğer  çindeki inşallah bulabilirse alıcam 100 adet  genelde mavi kullanmak  istiyorum  yok sanki üreti zor gibi bizim  millet getirmiyor adam gibi, hatta rgb leri var kimse getirmiyor

ete

Digital markette var. 100 lük ve 500 lük paket halinde. Telefonla teyit aldım ve sipariş ettim ( matrixler ile birlikte) bakalım ne zaman gelir.
Ete

kuylus

O firmaya sahsen kendim gittim 8*8  mavi yok ne zaman gelir belli degil dediler , bence  online olarak milletten siparis toplayip sonrada ucak kargosuyla getirtiyorlar cunku fiyayi cindekinden col pahali buda ustune kargo bedeli bindiyi ivin sanirirm

Kuylus

ete

Firmada matrix led mevcut. Sipariş verdim ve aldım. Soruyu  3mm Mavi Katod matrix display diye sorun.
Mesela 38mm matrix led display varmı dediğinizde yok diyorlar. 38mm aslında matrix ledin bir kenar uzunluğu ama o şekilde algılanmıyor. Onlar 3mm led matrix diye biliyorlar. Matrix de yer alan ledlerin her birisi 3mm ebadında çünki.

Ete

kuylus

Firmaya şahsen gittim fakat  sadece 5x7 mavi dotmatrix var dediler  8x8 3mm kalmamış 

ete

Yanlışlık olmasın cumartesi sipariş verdim pazartesi yollanmış malzeme. Belkide gerçekten kalmamıştır. Başından beri bir kalmamış muhabbeti olduğu için taze bilgi olarak vereyim demiştim.
Satıştaki vatandaş sepete malzeme koyuyor ise vardır demişti.
Ete

kuylus

Bu kadar  aptal bir firma  görmedim, internet  satışına parekende   bölümü bakıyormuş o yüzden  firmanın merkezinde bu ürün   yok   sadece internetten parekende satış yapan  bölümde varmış  işin garibide   hepsi aynı binada, bizde yok fakat  parekende   de vardır  onu biz bilemeyiz diye  saçma  sapan bir cevap veriliyor, ya milleti çok salak sanıyorlar yada  kendileri geri zekalı  sinir oldum almıycam bu firmadan, üç paralık bir ürün için milletle  kedi fare  gibi dalga geçiyorlar

kuylus

Muhsin sen  firmanın avukatlıgını  yapmayamı geldin , önce  yazdıklarına dikkat et  sonra kimin şekil yaptıgına  karar verilir,yanlış yerde   yanlış yorum yapıyorsun firmanın   karaköy pasajının girişindeki parekende  yerine gittiğimde    beni   aynı yerdeki binanın  üst katlarında olan merkezine götürdüler ve  oradada  ürünün kalmadığını  belirttiler  sence kim  kimle dalga geçmiyor kim şekil yapıyor   olayı bilmeden  konuya  atlama çocuk oyuncagımı bu  bir ürün ya  vardır yada yokdur, adama internet sitenizde ürün var diyorum   telefondan  gözlerinin önünde  sitelerine girip gösteriyorum  hee  bizim eleman unutmuştur  ürün stoklarımızda yok diyor, çok gizli bir ürünmü de  sadece webden  kredi kartı ile satılıp   şahsen isteyince neden se yok oluyor. çokda önem kalmadı.

Matrix bulunamama olayını şahsen kapatıyorum , Ete hocam özür dilerim kusura bakmayın, asıl konudaki gelişmelere devam

KUYLUS

kuylus

sana buradan  çok şey yazardım fakat  senin gibi densizler gelip  sadece kendini göstermek için laf ettiği için sırf  Ete hocaya saygımdan konuyu kapatıyorum dedim , fakat senin beynin yazdıgım son satırları algılayamadıgı için  bagıra bagıra gelip burada hava atıyorsun, sende   kapa çenenide otur yerine ,başlarım serdara da sanada  sen kimsinki bana  laf ediyorsun  başlarım üç paralı  malzeme için onu bunu  savunmaya gelmiş  yok bende   daha iyi bilmezmişde piyasayı neyi bildiğin belli 3-4 mesaz yazıp birilerine yalaklık yapmaya gelmişin, haftanın 3 günü karaköydeğim  sanamı sorucam  neyi bildiğimi

adam ol sonra gel burada yazı yaz  bir firmamnın 2-3-4 departmanı olunca birbirlerinden haberi olmuyormuymuş   tabi başında senin gibi ler  olursa  olabilir  bagırı duru  ukalaca  firma daha kendi departmanında neyin  olup olmadıgını bilmiyor sende  gelmiş burada avukatlık peşindesin

pwm.c

@kuylus ve @muhsin kamer
son yadıklarınızı hemen silin !
hakaret ile bu şekilde biyere varamassınız.
_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

kotan04

Alıntı yapılan: pwm.c - 28 Haziran 2013, 01:31:41
@kuylus ve @muhsin kamer
son yadıklarınızı hemen silin !
hakaret ile bu şekilde biyere varamassınız.
merhaba gereksiz kısımları sildim  bilginize arkadaşlar

kartal_0689

Ete hocam ve Proteus arkadaşım, yapmış olduğunuz çalışma gerçekten çok güzel ve başarılı. Şimdi ben bu projede açılış ekranındaki yazıyı selin olarak değiştirebilir miyim? Eşime hediye etmek istiyorum.
TURKEY/ANK

erdoganacun

proteus    matrix saatin  bas dosyasını vermeniz  mümkünmü 

MS_59

saatin bas dosyasını veremiyoruz ete hoca gerekli açıklamayı 80. mesajda yapmıştı

Alıntı yapılan: ete - 13 Haziran 2013, 21:26:00
Bu devreyi yayınlamak gerektiğini düşünüyorum. Ancak görsel açıdan güzel olan bu saatin hemen piyasaya düşmesi kaçınılmaz olacak gibi gözüküyor. Bu nedenle Bas dosyasını vermeyeceğim. Şimdiden söylüyorum. Bu projenin başkaları tarafından herhangi bir sitede yayınlanmasınıda kesinlikle istemiyorum. İznim olmadan bunu kimse yapamaz. Yapmamalıdır da.

Sistemin nasıl çalıştığını görmek isterseniz aşağıda linki mevcut,

matrix duvar saati

Ete

mehmet