Erol Bey den Bir Rica

Başlatan sonmoikan, 22 Nisan 2014, 16:13:05

ete

İltifatlar için teşekkür ederim. Elbette yaş yerinde durmuyor oda ilerliyor. Bizde ilerleyen yaşdan nasibimizi alıyoruz. Yinede hayat her yaş safhasında ayrı bir güzel. Tabiiki zevk alana. Bende zevk alanlardan biriyim. Bunun için iyi işler yapmaya çalışıyorum.

Ete

elektro77

Hocam yukarıda yazılan bazı yazılarda sizi gördüklerinden bahseden üyeler olmuş. Bende sizi çok ama çok merak edenlerdenim. Acaba ben ve benim gibi merak edenler için bir fotoğrafınızı buraya yüklemeniz mümkün mü. Lütfen. Lütfen. Lütfen
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

elektro77

Hani eski toprak olan ustalar, işini öğrendikleri ustalarının bir fotoğrafını ahşap çerçeveli bir şekilde dükkanlarının baş köşesine asarlardı ya....
Aynen bende öyle fotonuzu çerçeveletip asacağım dükkanıma.
"Eğer bir konuyu öğrenmek istiyorsan o konunun öğretmeni ol; daha iyi öğrenmek istiyorsan o konuda bir kitap yaz; daha da iyi öğrenmek istiyorsan yazdığın kitabi oku"

aRci

Merhaba konu içerisinde bir foto vardır.

ete

Gerçekten de unutmuşum bu konu başlığında aynı istekler söz konusu olunca koymuşum.
Ete