Erol Bey den Bir Rica

Başlatan sonmoikan, 22 Nisan 2014, 16:13:05

sonmoikan

Yaklaşık 2 yıldır etepic.com sitesinde formları takip ediyorum. Gerçekten tam bir eğitim sitesi.
Erol Bey'e vermiş olduğu bilgilerden dolayı ne kadar teşekkür etsek az.

Benim Erol Bey den ricam buraya son halini gösteren bir RESMİNİ koyması.
Gerçekten çok merak ediyorum :)

Abdullah YÖN
ABDULLAH

F®T

aslında forumda SAYGI değer ETE hocam hangout yapsa güzel olurdu .bu fikri sanırım herkes destekler.güzel bir ETEPIC  ailesi birlikteliği olurdu.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

mg1980

picproje.org yayınında Ete hocam için epeyce talep var.

F®T

Bu kadar eğitime gönül veren özveri ile insanlara yardımda bulunan bir insanla herkes sohbet edip tecrübelerinden faydalanmak ister.bu yayının etepic camiasında yapılmasını isterim şahsen.
"Hakk" şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Tesla Coil

Bende çok aradım ama sadece adı var=) Belki özel sebeblerden ötürü atmıyor da olabilir.

ete

Gerçekten meraklı bir kitleyiz her şeyi merak ederiz. Merak iyi bir şeydir negatif anlamda söylemiyorum. Resim koymak sorun değil ama reklam yapar gibi ortaya resim koymak hoşuma gitmiyor. Çok merak ediyorsanı bir günlüğüne resmi koyarım. Sınra kaldırırım.
Picprojeden epeyce istek geldi sağolsunlar benide hangout a davet ettiler.  Ancak yayın günü ve saati bana ters. Cunartesi benim aileme ayırdığım bir gün ve pek bilgisayar başında olmam olursamda cep telefonundan şöyle bir mesajlara bakarım o kadar. Bu nedenle kendilerine teşekkür ettim beni mazur görün dedim yoksa çok özel bir sebebim yok.
Kaç tane forumda yanetici fotoğrafı var bende merak ettim doğrusu. Benden istenende ilk oluyor galiba.

Ete

MS_59

Valla hocam bende çok merak ediyorum sizi resim ekleyecek misiniz
mehmet

F®T

ETE hocam sizinde uygun gördüğünüz bir gün etepic ailesi olarak bize bir hangout konuşması yapsanız.

onurinci

hocam benim görüşüm ,fiziksel görünüm hiçbir şeyi yansıtmaz.yardım severliğiniz zaten efsanevi.gizemli kalmanız daha hoş olur.saygılar.

M_B

Alıntı yapılan: ete - 23 Nisan 2014, 07:34:58
Picprojeden epeyce istek geldi sağolsunlar benide hangout a davet ettiler.  Ancak yayın günü ve saati bana ters. Cunartesi benim aileme ayırdığım bir gün ve pek bilgisayar başında olmam olursamda cep telefonundan şöyle bir mesajlara bakarım o kadar. Bu nedenle kendilerine teşekkür ettim beni mazur görün dedim yoksa çok özel bir sebebim yok.
Ete

Ete Hocam;
Sizin cekiminiz banttan olsa da olur. Bir kac gun onceden cekim yapar o gunde yayınlanır.
Tek sıkıntı sorulu cevaplı olmaz. Buna da cozum olarak cekim yapılacağı güne kadar size sorular hazırlanır cevaplarsınız.
Bu şekilde olmaz mı ? Veya bir gun erkene veya gece alınabilinirde.

saygılar

kotan04

bende çok merak ediyorum hocam :)

İlyas KAYA

Aslına arada bir reel buluşmalar düzenlense hiç fena olmaz.

Mesela İstanbuldakiler için ortak bir yerde sultan ahmet Türk ocağı gibi klasik bir yerde. :)
Göz odur ki dağ ardını görsün,
Akıl odur ki başa geleceği bilsin.!

ete

Merak edenlere duyuru,

Fotoğrafım aşağıdadır.

Ete

MS_59

hocam kendi adıma çok teşekkür ederim öyle bir izlenim veriyorsunuz ki sanki yıllardır tanıyorum sizi,
bıkmadan usanmadan biz gençlerin bi işi öğrenmesi için elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz hakkınız asla ödenmez
yakın bi şehirde olsanız inanın tanışmaya gelirim...
tekrar teşekkür ederim
mehmet

ete

Yaptığım işi kıymetlendirip teşekkür edenlere bende buradan teşekkür ediyorum bunu bir genel teşekkür olarak kabul edin lütfen. Her mesaja ayrı teşekkür yazamayacağım için tek mesaj hekes için geçerli idare edersiniz artık.

Ete